Duże historyczne partnerstwo kryptowaluty Qtum!

in #polishlast year (edited)

Mimo, że od wielu miesięcy posiadam kryptowalutę Qtum, to do tej pory jakos nie było okazji o niej wspomniec. Obecnie jednak wypadałoby napisać kilka zdań ponieważ na dniach doszło do dość ważnego partnerstwa.

Amazon Web Services (AWS) będzie teraz współpracował z publicznym projektem blockchain Qtum. To duży krok dla tej monety kryptograficznej, ktora w momencie pisania tego artykułu notowania jest na 26 pozycji na Coinmarketcap. A o samym partnerstwie mówi się, że jest ono czymś "historycznym" i "przełomowym" dla projektu Qtum.

Amazon jest jednym z największych graczy na świecie w zakresie usług w chmurze oferującym moc obliczeniową, przechowywanie baz danych, dostarczanie treści i inne funkcje ułatwiające firmom skalowanie i rozwój.

QTUM dostarcza inteligentną platformę rozwoju kontraktów na Amazon Web Services. Użytkownicy i programiści AWS będą teraz mogli tworzyć i uruchamiać inteligentne kontrakty za pośrednictwem obrazu Amazon Machine Image (AMI), który szybko, wydajnie i ekonomicznie zapewnia Qtum Core, Solidity i QMIx Web IDE. Wraz z rozwojem platformy, AWS i QTUM poszerzą swoją ofertę usług o funkcje jawnie stworzone dla użytkowników końcowych, programistów i klientów korporacyjnych.

Kurs Qtum błyskawicznie zareagował na informację o danym partnerstwie co widać na powyższym wykresie. Od kilku dni notujemy systematyczny wzrost tej waluty. I mimo, że w Polsce jako nie specjalnie mówi się o tym projekcie, to na świecie nawet nawet bez przepompowanego marketingu ta kryptowaluta jest dość wysoko notowana.

Gdzie kopać kryptowaluty za darmo:
Kopanie w telefonie electroneum https://tiny.pl/g61rk
Kopanie Bitcoina za pomocą przeglądarki https://tiny.pl/gv2v5
Tu mnie znajdziesz:
https://twitter.com/madritista84?lang=pl
Facebook:
https://www.facebook.com/groups/1021952221207681
Inne moje artykuły na steemit / Moje inne artykuły na temat steemit.
https://steemit.com/@pietras1984/

Sort:  

@pietras1984, go and place your daily vote for Steem on netcoins! http://contest.gonetcoins.com/