CoinPot:Zbieraj i wymieniaj za darmo kryptowaluty w jednym miejscu.

in #polishlast year (edited)

Sledząc grupy o zarabianiu zauważyłem, że podczas bessy dużo więcej osob zbiera darmowe kryptowaluty. Fakt trzeba jakoś przetrwać gorszy okres na rynku, a dla ludzi nie mogących pozwolić sobie na inwestycje, to fajna alernatywa. Takie krany jednak nie są pozbawione wad. Długie zbiernie,obsługa tylko pojedynczej waluty , czy też brak możliwości wymiany jednej waluty na drugą.

Jak się okazuje jest jednak fajna opcja, którą przetestowałem. Wszystkie wymienione problemy rozwiązuje mikroprocesor Coinpot, który w ostatnim czasie cieszy się stale rosnącą popularnoscią. Między innymi dlatego, że oferuje on przyjazne środowisko gromadzenia kryptowalut z kilku serwisów w jednym miejscu. Obsługuje kilka serwisów z których po kilku sekunach otrzymjemy coiny na nasze konto .

coinpot.jpg

No więc jak to działa? Jak zbierać te kryptowaluty i otrzymywać je po kilku sekundach na mikroprocesor Coinpot?

Nic skomplikowanego. W pierwszej kolejności należałoby założyć konto na stronie https://coinpot.co/. Następne rejestrujemy się w kranikach, które ta strona obsługuje. Koniecznie trzeba użyć tego samgo adresu email żeby środki spływały automatycznie na procesor.

Oto lista kranów obsługiwanych przez coinpot:
litecoin - http://moonliteco.in/?ref=c542c9aa5e63
Doge - http://moondoge.co.in/?ref=1fdd18c04133
Dash - http://moondash.co.in/?ref=584B1D73078A
BitcoinCash - http://moonbitcoin.cash/?ref=CB1B97A3648F
Bitcoin ( 3 krany) http://moonbit.co.in/?ref=9c00ec5b6ef0
Bitfun (BTC) http://bitfun.co/?ref=A48473141596
BonusBitcoin(Btc) http://bonusbitcoin.co/?ref=83174880B945

Ze wszystkich tych kraników srodki automatycznie trafiają na coinpot . Serwis oczywiście wypłaca bez problemów, bo sam testowałem. Minimum wypłaty jest różne w zależności od waluty jaką wypłacamy. W przypadku Btc wynosi ono 10000 satoshi. Jest to niewiele biorąc pod uwagę, że każda inna uzbieraną walute można wymienić za darmo na bitcoina.

conwert.jpg

Ponadto serwis Coinpot wprowadził wewnętrzną walute (coinpot token), którą otrzymujemy za aktywność.Ją także możemy wymienić na każdą inną monete dostępną w tym serwisie.

Tu mnie znajdziesz:
https://twitter.com/madritista84?lang=pl
Facebook
https://www.facebook.com/groups/1021952221207681
Inne moje artykuły na steemit/My other articles on steemit.
https://steemit.com/@pietras1984/

Gdzie kopać kryptowaluty za darmo:
Kopanie w telefonie electroneum https://tiny.pl/g61rk
Kopanie Bitcoina w Chrome https://tiny.pl/gv2v5