Bitcoin za darmo!

in #polish2 years ago (edited)

Czy bitcoina można jeszcze zdobyć za darmo? Jak najbardziej. Nie oczekujmy jednak, że zdobędziemy go dużo w krotkim czasie. Jednak biorąc pod uwagę, że w przyszłości ma kosztować 100 000$ lub więcej, da się go pomnażać nawet korzystając z tych darmowych opcji. Trzeba jednak albo mieć sporo czasu, albo właczony przez większość dnia komputer. W tym artykule 3 możliwosci zbierania bitcoinów za free.

1.CRYPTO TAB BROWSER:

btc free.jpg

Crypto tab browser jest wtyczką do przegladarki chrome, która pozwala kopać bitcoina na komputerze. Tak naprawdę można ją zainstalować i nawet nie zauważymy, że jakas aplikacja w tle kopie. Bo skoro mi laptopa ona nie obciąża to u każdego zbytnio jej działania nie powinno się odczuwać. Generalnie ja robie swoje na lapku(np piszę ten wpis) i nie zwracam uwagi, że coś mi tam działa w tle. Można smiało zapomnieć o niej. Niech sobie kopie w momencie gdy korzystamy z kompa, a za jakiś czas zobaczymy ile będzie wart bitcoin. Oczywiście warto też rekomendować, bo wtedy zarobimy dużo wiecej.
Link do pobrania wtyczki https://get.cryptobrowser.site/2457384

2.FREEBITCO.IN

btc 2.jpg

Freebirco.in jest kranikiem, który działa i wypłaca od lat. Przynajmniej takie opinie krążą w sieci. W kazdym razie jest on wypłacalny i pozwala co godzine otrzymywać bitcoiny. Ilość bitcoinów jaka nam się należy jest zależna od wykręconej liczby ( co godzine kręcimy tzw rolką), ale jak można się domysleć zazwyczaj dostajemy najniższą możliwą wartość. Należy też pamietać, że im niższy aktualny kurs bitcoina tym lepiej dla nas, bo przy niższym kursie nawet najniższa wykręcona wartość na rolce da nam wiecej satoshi. Ponadto możemy tutaj wygrywac btc w konkursach i loteriach,ale wtedy też ryzykujemy utrate postawionej ilosci. Link do rejestracji https://freebitco.in/?r=5414009

3.BONUSBITCOIN

bitcoin 3.jpg

Również kranik z dość długą tradycją działający kilka lat. Płaci co 15 minut, czyli co kwadrans musimy potwierdzić kod captcha i w ten sposób otrzymjemy darmowe satoshi. Ich liczba jest różna, więc czasem co 15 minut dostaniemy 15 satoshi, a czasem np tylko 6 sztuk. Mocną stroną tego kranika są prowizje od polecania w wysokosci 50%.
Link do rejestracji http://bonusbitcoin.co/?ref= 83174880B945 .

Znajdziesz mnie również na twiterze:
https://twitter.com/madritista84?lang=pl
Oraz facebooku
https://www.facebook.com/groups/1021952221207681
Inne moje artykuły na steemit/My other articles on steemit.
https://steemit.com/@pietras1984/

Sort:  

Tak na chłopski rozum ile BTC w przeliczeniu na złotówki ( po dzisiejszym kursie) da się uciułać w tydzień klikając co 15 minut ?

Pierwszy sposób dotyczy kopania :) Ale już odpowiadając na pytanie odnośnie klikania..Zapewneewnie niewiele, bo to wkoncu kranik. Szczerze, to nie licze tego i nie sprawdzam :) Takie cos trzeba traktowac jako dodatek.. Ja to robie gdy mam kompa właczonego i pracuje nad innymi rzeczami, bo komputer to i tak narzędzie mojej pracy więc wyłączam go jedynie jak mnie nie ma lub jak spie. Tak naprawdę sam jestem ciekaw ile można w dłuzszym czasie z tego wyciągnąć.. Zresztą jest coś takiego jak odroczona gratyfikacją.. Mnie nie obchodzi tu i teraz.. Bo skąd mam wiedziec czy kiedys BTC nie będzie po 200 000$ czy 300 000$? A wtedy moze się okazać ze z tego klikania, czy kopania w przegladarce zrobi się gruba kasa :)