Aplikacja na telefon która pozwala zarabiać do 20$ miesięcznie.

in #polishlast year (edited)

Podobno w ciągu 24 godzin odblokowujemy nasz smartfon około 80 razy. To oczywiście statystyka, która może odbiegać od faktycznego wykonywania danej czynnośći w przypadku wielu osób. Aczkolwiek wiadomo, że wielu z nas żyje niemalże z telefonem w ręku. A skoro tak jest, to może by na tym zacząć zarabiać? Dzięki aplikacji od Futurenet jest to jak najbardziej możliwe.

Banners App, to aplikacja dzięki której zarabiamy do 5$ tygodniowo i do 20$ miesięczne tylko za to, że przy każdym odblokowaniu ekranu wyświetla nam się reklama. I tylko od nas zależy czy chcemy daną oferte przejrzeć czy nawet po 2 sekundach zamknąć. Bez względu na to co byśmy nie zrobili dziennie mamy płacone za wyswietlenia 200 reklam.

Wypłaty oraz tygodniowe naliczenia są realizowane w kryptowalucie futurocoin. A minimum wypłaty wynosi 20$. Możemy, więc zarabiać również na wzroście kursu tej kryptowaluty. No ale, to nie wszystko.

Aplikacja Banners App płaci także prowizje z programu partnerskiego. Jak widać na powyższym zdjęciu naliczane są one z 4 poziomów. Podobnie jak ma to miejsce w samym futurenet.

Pobieranie aplikacji i rejestracja:
  • Przechodzisz na daną strone https://bannersapp.com/referral?code=pietras1984
  • Jeżeli chcesz rejestrować się w apce z mojego polecenia w pierwszej kolejnosci klikasz przy loginie pietras1984 "skopiuj kod"
  • Następnie przechodzisz na sam dół strony. Tam należy kliknąc w ikonę sklepu google play ipobrać aplikację.
  • Po pobraniu Baners App przechodzimy do instalacji podczas której jest możliwość wklejenia skopiowanego kodu referencyjnego.
  • W przypadku gdy mamy już konto w FN lub FAP kodu referencyjnego nie kopiujemy, gdyż będąc użytkownikiem jednej z tych platform sponsora posiadamy.

Gdzie kopać kryptowaluty za darmo:
Kopanie w telefonie electroneum https://tiny.pl/g61rk
Kopanie Bitcoina za pomocą przeglądarki https://tiny.pl/gv2v5
Tu mnie znajdziesz:
https://twitter.com/madritista84?lang=pl
Facebook:
https://www.facebook.com/groups/1021952221207681
Inne moje artykuły na steemit/My other articles on steemit.
https://steemit.com/@pietras1984/

Sort:  

Dzięki aplikacji od Futurenet

jedno z niewielu zdań, które jest w stanie mnie przekonać do oddania 100% flagi :)

Ktoś jednak słuszenie napisał że steemit to towarzystwo wzajemnej adoracji... Czujesz się dowartoscowany skoro już sobie post oflagowałeś ? :)

nie bawię się w mściciela i nie mam misji znalezienia każdej wzmiance o scamach, MLMach i projektach która udają zdecentralizowane kryptowaluty... ale gdy już się na coś takiego natknę, to wyrażam jasno swoją opinię.

Czujesz się dowartoscowany skoro już sobie post oflagowałeś ? :)

Czuje się wyjątkowo dobrze po czymś takim, wiedząć, że pomagam innym omijać takie projekty z daleka :) A jeżeli ktoś przychodzi na Steem tylko i wyłącznie dlatego, bo liczy na to, że nie ma tutaj moderacji, która zrobi z nim porządek.... to się szybko przeliczy widząc, że społecznosć sama potrafi o siebie zadbać ;)

Twoje oflagowanie nie ma nic wspolnego z moderowaniem. To jest jedynie twoje własne "widzi mi się". Zwłaszcza ze ten wps nie łamie zadnych standartów i nikomu krzywdy nie robi. W ten sposób to można oflagowac każdy niewygodny post bo akurat ktoś ma zupełnie inny pogląd w danym temace... Jedne jest pewne.. w tej formie steemit nie ma szans przetrwać.. Bo cenzura tu większa niż na facebooku czy Youtube.Nawet jak kogos nie lubimy tu durne flagowanie często bez powodu będzie sprawiać, że wpis będzie niewidoczny.. A Wyrażanie opini w postaci flagowania to nie zadna opinia tylko zabawa w pana i władce. Bo niestety niekoniecznie twoja opinia i ocena musi być słuszna..Także nie obraź się ,ale jak każdy tego typu post flagujesz wykazujesz się głupotą i tyle.

Loading...