A pisałem żeby kopać - Electroneum 50 pozycji w góre. Już w top 50 coinmarketcap.

in #polishlast year

Ponad 200% w miesiąc. Tyle urosło Electroneum w ostatnim czasie i wiele wskazuje, że te wzrosty mogą się utrzymać (choć to żadna porada inwestycyjna). W momencie gdy cały rynek jeszcze nie rozpoczął rajdu ETN pnie się w górę, a mocny wpływ na, to mają ostatnie pozytywne wydarzenia wokół pojektu. Awans z 100 pozycji w Coinmarketcap na miejsce 48 w miesiąc ( może krócej) nie jest dziełem przypadku i kto wie czy Electroneum nie będzie jednym z pierwszych coinów, który doczeka się masowej adaptacji. A ponad 2 miesiące temu pisałem żeby pobrać apke i kopać za free ( jak to zrobić zobaczysz tutaj https://tiny.pl/g61rk).

201.jpg

Dlaczego to może być początek wzrostów i rajdu nawet do top 20 electroneum? Między innymi dlatego, że w październiku Electroneum planuje rozpocząć marketing po raz pierwszy od ICO. Działania marketingowe będą miały na celu przyciągnięcie sprzedawców i nowych partnerów korporacyjnych. Jeśli się powiedzie, Ceo ETN Richard Ells uważa, że ​​jest to pierwszy krok do masowej adopcji.

Ponadto o samym projekcie podczas jednego z wywiadów Richard Ells mówi:

Jako pierwsza na świecie mobilna kryptowaluta mobilna, jesteśmy przeznaczeni do masowej adopcji. Ułatwiamy każdemu, kto ma smartfon, zarabianie, akceptowanie i wydawanie kryptowalut. Nasza droga do rynku odbywa się poprzez partnerstwo z globalnymi operatorami sieci komórkowych. Podpisaliśmy umowy, aby uzyskać dostęp do ponad 100 milionów użytkowników smartfonów i wielu innych w przygotowaniu.

Nigdy nie zamierzaliśmy być tokenem, który był wyłącznie kupowany, przechowywany i sprzedawany przez spekulantów - zostaliśmy stworzeni, by być środkiem płatniczym, czymś, co ludzie mogliby wykorzystać, aby poprawić swoje życie.

Cały wywiad można przeczytać tutaj: https://blocklr.com/news/electroneum-etn-founder-interview-amidst-196-increase/.

sit-down-with-etn-founder-on-the-future-of-crypto-2.jpg

Gdzie kopać kryptowaluty za darmo:
Kopanie w telefonie electroneum https://tiny.pl/g61rk
Kopanie Bitcoina w Chrome https://tiny.pl/gv2v5

Tu mnie znajdziesz:
https://twitter.com/madritista84?lang=pl
Facebook
https://www.facebook.com/groups/1021952221207681
Inne moje artykuły na steemit/My other articles on steemit.
https://steemit.com/@pietras1984/

Sort:  

Dzieki za info! :)