"Pokaż swój talent" - tworzenie muzyki wg Apolla

in polish •  last year 

Witajcie moi drodzy.
Bardzo rzadko biorę udział w konkursach. Ale postanowiłem pokazać wam swój talent w tworzeniu muzyki (różne gatunki).
Zapraszam do czytania.

Na początku chciałbym wspomnieć, że nie ukończyłem żadnych specjalnych szkół, ani kursów związanych z tematami muzycznymi. Jestem samoukiem, choć nie powiem zajęło mi to masę czasu.
Jak wiecie, choć może nie wszyscy, jestem twórcą zespołu muzycznego Masakabra, którego działalność została zawieszona w zeszłym roku.
Gram na gitarze akustycznej oraz elektrycznej już od młodych swoich lat. Niestety z bardzo dużymi przerwami.

Grając z zespołem, udało mi się stworzyć naprawdę bardzo dziwną mieszankę muzyczną : melodyczny metal wymieszany z folkiem, trochę z deathem a trochę z symfonicznym metalem. Tak czy siak nie było można nas zaklasyfikować do żadnego gatunku.

Tutaj jeden z koncertów które zagraliśmy :

Wszystkie kompozycje muzyczne oraz aranże należą do mnie. Powstawały w różnych warunkach oraz w różnym tempie.

Tworzę również równocześnie muzykę inną, całkiem odmienną od mocnych uderzeń metalowych.
W tak zwanym gatunku disco-polo. Jako Piękny Apollo skomponowałem jak na razie tylko kilka utworów, z czego tylko dwa są dostępne online.

A tu możecie je znaleźć :


Oczywiście nie każdemu może się spodobać, to co tworzę. Każdy ma inne gusta muzyczne. Ja jestem otwarty na prawie każdy gatunek muzyczny, włącznie z hip hopem, gdyż też już podjąłem się napisania utworu hh. Na chwilę obecną jestem gdzieś około połowy, gdyż nie mam dużo czasu by się tym zająć.
W moich planach jest również stworzenie nowego materiału zarówno dla Masakabry jak i Pięknego Apolla. Mam już pewne szkice i projekty. Co przyniesie jutro, tego sam nie wiem.

Piękny Apollo

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Ten post został podbity przez użytkownika @mmmmkkkk311 i jego program #perpetuummobile. Z jego inicjatywy zostało przydzielone opiekunom Tag'ów po 10 SBD na wspieranie dobrych treści na platformie #steemit, ja dostałem na wspieranie Tagu #pl-muzyka.

Masakabra - muzyka w dechę, zarąbista i mój ulubiony gatunek muzyczny !!! Gratuluję samozaparcia. Też jestem muzykiem samozwańcem ;) a teraz i moja córka też ale posłałem ją do szkoły muzycznej by nie była takim kołkiem jak tata XD ale to Dicho - to mi nie wchodzi, wybacz ale nie. UPVOTE!