aktywna niedziela. otwarcie sezonu ROWERowego:)steemCreated with Sketch.

in polish •  3 months ago 

niedziela to dzień, który mam zawsze wolny od pracy. Lubię go spędzać aktywnie.
Robię wtedy rzeczy, na które w tygodniu brakuje mi czasu.

chciałam pokazać Wam alternatywę dla niedzielnego lenistwa.


dzień rozpoczął się od ROZPUSTNEJ KASZY JAGLANEJ z dodatkiem jabłka, banana, gruszki, rodzynek, dobrej jakości pasty z wanilii, mleka kokosowego... a na to posypka z cierpliwie prażonych orzechów laskowych, pistacji i pinii. Polanie ich syropem klonowym potęgowało pozytywne doznania ;)


około południa wyszliśmy POJEŹDZIĆ NA ROWERZE. Strasznie się za tym stęskniłam. Planowałam to od dawna, tylko czekałam na odpowiednią aurę. Specjalnie na tę okoliczność wczoraj kupiłam licznik. Będę robić statystyki i mierzyć kolejne, długie kilometry od pierwszego dnia sezonu rowerowego. Mimo, że miałam wątpliwości co do temperatury, to zmotywowana, ciepło ubrana ruszyłam z nadzieją zrobienia delikatnie 5 km lajtowym tempem. Koniec końców chęć polepszenia wyniku była tak silna, że skończyło się na 23 km ze średnią prędkością 17km/h i maksymalną prędkością 43km/h przez 1 godzinę 20 minut. Byłam lekko zmęczona ale szczęśliwa! Było warto! Tego mi właśnie brakowało... Wolność, prędkość, wiatr, powietrze...:)


wieczorem jak co dzień, ale przy okazji dnia kota, spędziłam czas z Naan'kiem CZYTAJĄC KSIĄŻKĘ Brian'a Tracy "Nie tłumacz się działaj". Niunia w tym czasie jak zwykle spała. 

TO BYŁ WSPANIAŁY DZIEŃ!

Jak jest u Was? Znajdujecie czas dla siebie? 

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Cześć!
Witaj na tagu #pl-emocjonalnie. Cieszę się, że dołączasz do emocjonalnej strony Steema. Mam nadzieję, że zostaniesz tu na dłużej.


Autorzy postów na naszym emocjonalnym tagu są nagradzani głosem noisy, mmmmkkkk311, diosbot oraz planter.
@nieidealna.mama

Też rozpocząłem dzisiaj sezon rowerowy :)

Hello @patryshiasroka! This is a friendly reminder that you have 3000 Partiko Points unclaimed in your Partiko account!

Partiko is a fast and beautiful mobile app for Steem, and it’s the most popular Steem mobile app out there! Download Partiko using the link below and login using SteemConnect to claim your 3000 Partiko points! You can easily convert them into Steem token!

https://partiko.app/referral/partiko