Wywiad z Olafem oraz jego nowy pokój - czy projektantka podoła zadaniu?

in polish •  last year

Przedstawiam Wam Olafa - mojego wymagającego Klienta:)

zz.jpg

Olaf jest młodym fanem piłki nożnej. Lubi kolor zielony oraz wszystko to co związane ze sportem. Jest bardzo energiczny, a do tego straszna z niego gaduła:)

Olaf mówi, jak chce, żeby wyglądał jego nowy pokój.

Wywiad z Olafem from Patrycja Duda on Vimeo.

Chłopak ma dużo fajnych pomysłów na swój pokój, a przede wszystkim wie czego chce. Wywiad z Olafem był dla mnie bardzo pomocny. Dowiedziałam się o jego oczekiwaniach, wyciągnęłam z niego wiele cennych informacji :)

Projekt, jaki przygotowałam dla Olafa

Pokój chłopca ma 10m^2. Zaproponowałam mu projekt, który jest odzwierciedleniem jego zainteresowań. Olaf potrzebuje miejsce do przechowywania, ale także wolną przestrzeń do zabaw. W przypadku tak małego pokoju rozwiązaniem jest antresola - zdublowałam powierzchnię użytkową przenosząc łóżko na górę antresoli. Ojciec Olafa jest stolarzem, więc wspólnie przygotowaliśmy zabudowę, którą później wykona.

1.jpg

Farba tablicowo - magnetyczna również jest wielofunkcyjna - podczas nauki Olaf może zapisywać na ścianie ważne treści, przywieszać notatki, podczas zabawy z kolegami nawet jeśli nie trafi do bramki - ściana tablicowa będzie odporna na wszelkiego rodzaju otarcia.

3.jpg

Na podwyższeniu dodałam także miejsce do przesiadywania wykonane z siatki. Przestrzeń za drabinką została wykorzystana na zabudowę szafy. Pod antresolą jest strefa do nauki, ale też zabawy - a to za sprawą biurka - bramki :)

4.jpg

Dywan przechodzi w modularne elementy tapicerowane pełniące funkcję mobilnych siedzisk.

6.jpg

Na przeciwległej stronie rozmieściłam szafki wolnostojące do przechowywania zabawek. Pojawił się też akcent piłki nożnej - będzie to ręcznie malowany wzór na ścianie z zainstalowaną szafką w jednym z polu piłki.

2.jpg

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Hi! I am a robot. I just upvoted you! I found similar content that readers might be interested in:
https://www.facebook.com/pokojedzieciecetworzonezsercem/

·

Yes, this is my site on fb devoted to children's rooms. I greet the robot :)