TEST KOMPUTERA ZA 400 zł - Intel HD Graphics 4600 [PL]

in polish •  last year

Zauważyłem ostatnio, że mój film o komputerze kupionym za 400 zł cieszy się niebywałą wprost popularnością (przynajmniej jak na moje mikre standardy). To dobry moment, żeby wypuścić kolejną część tej pięknej sagi i pokazać jak komputer radzi sobie z gierkami w stanie "surowym" zanim zamontuję mu jakąś porządną kartę graficzną. Ciekawi? Zapraszam!

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Wow 100 fps w lolu to super !

·

Całkiem nieźle! I z tego co widziałem, to u innych nie pojawia się ten glitch z mryganiem interface'u więc być może to jakiś pojedynczy błąd tylko u mnie?

ARN DOT IJU

Jak chcesz więcej wyciągnąć z materiału, to możesz spróbować:

  • Pisać na busy.org. Jest to połączona z blockchainem strona, jednak tagując na niej "busy" dostajesz od niej upvote. A przynajmniej ja dostaję ... czasem :D
  • Jak odpisujesz na komentarze to w apce eSteem (Android) jak z niej piszesz to dostajesz od nich upvote na komentarz warty coś koło 20 centów. Nie wiem czy jednorazowo czy jak, ale warto sprawdzić.

  • Jak to tam możliwe jest to spróbuj wszystkie tagi zużyć. Szczególnie po polsku (jak materiał jest polski). Mamy kanał #gry na przykład

·

Trochę jeszcze nie ogarniam - busy działa podobnie do Steemit?

·
·

Prawdziwa innowacja nie jest w Steemit, lecz w blockchainie na którym Steemit bazuje: Steem.

Zarówno steemit.com, busy.org, chainbb.com, zappl.com, steepshot.io i wiele wiele innych działają na tym samym blockchainie, wspólnej bazie danych. Polecam ten artykuł:

https://steemit.com/polish/@noisy2/dlaczego-niedzialajacy-steemit-nie-jest-problemem-oraz-dlaczego-fundusze-uzytkownikow-nie-sa-zagrozone-nawet-jak-steemit-com

·
·
·

Dzieki! Zapoznam sie w wolnej chwili.

·

można też postarać się ściągnąć tutaj swoich widzów, np. poprzez linkowanie do swojego profilu na steemit z profilu na youtube:

Selection_735.png

Czy też pod filmikami ;)

·
·

Noisy - w opisach do materiałów dodaję (przynajmniej ostatnio), ale fakt mogę tez podrzucić w nagłówku.

Witam :P Możemy gdzieś pogadać na osobności?

·

Jasne, szkoda, że na steemicie nie można wysyłac PM :/
Facebook? https://www.facebook.com/pandemicum/