Zasady gry w ruletkę

in polish •  11 months ago  (edited)

TN Template 2.png


Zasady gry w ruletkę:

Poznaj każdą z zasad przed podejściem do gry w kasynie, aby nie narażać się na niepotrzebne problemy. Każda zasada jest dość intuicyjna i łatwa do "wykucia na blachę".

  • Gracze nie mogą używać kamery ani telefonów komórkowych przy stole, ponieważ wszystkie elektroniki są zabronione. Gracz powinien zostawić je w wydzielonej szatni.
  • Gracze nie mogą przenosić żetonów, a nawet dotknąć ich, kiedy krupier nie zgłasza rozpoczęcia nowego zakładu.
  • Gdy krupier umieści obiekt dolly na numerze wygrywającym, gracze nie powinni ruszać się ani dotykać żadnego z żetonów, zanim je zdejmie, aby zasygnalizować graczom rozpoczęcie następnej gry.
  • Gracze mogą umieszczać tylko papierosy, napoje, pieniądze lub żetony na stole do gry w ruletkę.
  • Zmiana postawionych żetonów lub gotówki może być dokonana tylko pomiędzy obrotami ruletki. W żadnym razie nie możesz tego zrobić w czasie gry. Złamanie tej zasady może skutkować usunięciem z kasyna oraz zabraniem twoich żetonów.
  • Miejsca przy stole są przygotowane dla graczy, którzy biorą udział w danej grze. Jeśli nie bierzesz udziału w danej turze, a jesteś osobą towarzyszącą osobie, która bierze udział w grze powinieneś ustąpić miejsca osobie, która chce zagrać. Jeśli tego nie zrobisz możesz zostać usunięty z kasyna.
  • Gracze mogą zacząć obstawiać nowe zakłady tylko, jeśli krupier usunie wszystkie przegrane zakłady i wypłaci wygraną osobie wygranej w poprzedniej rundzie. Gracze mają wtedy czas na postawienie zakładów.

Rzeczą oczywistą jest, że grając w ruletkę online nie musimy przestrzegać większości tych zasad. Dzieję się tak, ponieważ w wirtualnej grze nie ma krupierów, żadnych innych graczy. Granie w ruletkę online jest także łatwiejsze.

Jeśli także chcesz spróbować swoich sił w ruletce koniecznie przeczytaj moje posty nt. systemów obstawiania:


Darmowe 100 coins do CSGOPOLYGON: PABISOVSKY

Darmowe 500 coins do CSGOATSE: csgoatse


Graj odpowiedzialnie.jpg

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!