Sort:  

Sam szukałem ładnej calibry. Większość niestety się nie nadaje nawet na bazę. Więc kupiłem Astrę Bertone. Dobre sprzęty. Te ople mają coś w sobie.
Kolega z Lubelskiego? LCH pozdrawia

Tak z Lubelskiego ,również pozdrawiam.

Ze istnieją jeszcze modele które jeżdżą i ktoś o nie dba 🤪to aż prosi się o lajkensa na cześć i chwale szpachlibry !

Tych samochodów niestety już nie przybędzie.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.081
BTC 61242.42
ETH 1634.45
USDT 1.00
SBD 0.42