Mądrego, to aż miło posłuchać... v.1.2

in polish •  2 years ago 

Jest to spis polskich kanałów na polskim YouTube. Starałem się wybierać takie kanały, które przekazują pewną treść, a zarazem nie budzą w odbiorcach złych emocji. Lista wraz z biegiem czasu będzie uzupełniana, oraz rozbudowana/pogrupowana. Zachęcam do podawania własnych propozycji w komentarzach. Szczególnie mile widziana tematyka fachowa, taka z którą ja nie mam styczności a Wy byście z całego serca mi polecili. Z powodu narastającego regresu społecznego, kuleje w Polsce Rozrywka. ;)

Historia:

Podróżnicze:

Gry :

Nauka:

Kino/Film:

Elektronika/Stolarka itp, itd,

Inne:
*Na Zdrowie! ;)

*Rozrywka:

*Bez przydziału:

P.S.. Jak by się ktoś zastanawiał, dlaczego v. 1.2. Jest to druga próba napisania tego spisu. Poprzednia była bardziej rozbudowana, niestety robiłem ją bezpośrednio na Steemit, bez wersji roboczej. Tak się składa że pochodzę z Rytla...(resztę sobie dopiszcie) ;)

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Ach, kompletnie zapomniałem - w kategorii nauka zdecydowanie brakuje chłopaków z Najprościej Mówiąc - robią świetne materiały, polecam każdemu gorąco :)

Dobre zestawienie @olesh, fajnie, że Ci się chciało :) Od siebie dorzuciłbym jeszcze np kanał Masochisty, wprawdzie trochę mnie drażni, ale jednak ma sporą oglądalność. Nie wiem tylko czy powinien trafić do kategorii kinowej czy bardziej do rozrywki :)

Mam jeszcze dwóch znajomych, którzy prowadzą blogi podróżnicze, nie są szerzej znani, ale to pasjonaci, więc podrzucam linki - może komuś się spodoba: Kraina Yarpenna oraz Podróże Pana Szpaka.

(Piszę z tel.) Jest jeszcze jeden bardzo dobry kanał który mi się przypomina. Bez kanału .

Osoby które podejmują się go prowadzić, naprawdę zasługują na szacunek. Kanał ma m.in. na celu sprawdzenie potencjalną szansę na wygraną w konkursach. ( Jak cebos robi na potencjalnych 1000 osób, tak oni na potencjalnych 1000 sztuk). To co jest niezwykłe to, to że produkty które podejmują udział w projekcie są następnie rozdawane np. Ośrodkach dla bezdomnych (1000 zup amino).

Wiesz, to by znaleźć chęci nie jest trudne. Szczerze uważam to za projekt za mało ambitny. Mam masę pomysłów na artykuły, ale jak się za nie zabieram dopada mnie frustracja. Mam chęć napisać artykuł o tytule "dlaczego pisanie na steemit jest trudne", ale sama myśl budzi we mnie niechec. ... ;P

Trochę Cię rozumiem :) Dlatego ja powolutku w swoim pisaniu schodzę tylko na tematy, które mnie kręcą jako hobby, chociaż do przejścia na 100% na taką ścieżkę jeszcze mi trochę brakuje ;)

Tak między czasie przypominał mi się tegoroczny wątek na wykopie dotyczący matury. Wywołano w nim przykład osób którzy uczyli się lektur na podstawie filmów Masochisty. Z relacji wynikało że nie było to bogate źródło wiedzy. Jak będę za jakieś czas robił v2, to wezmę go pod uwagę w kategorii rozrywka, lecz muszę zwrócić uwagę na Jego spadek formy, a nie jest on wywołany rutynom, czy syndromem zmęczonego widza. Jego obecne filmy są w połowie dobre do takich odcinków jak np recenzja sali samobójców.

Kssssyt - "rytyną" ;)

Tak, przyznam wdarł się Kruczek ;)
Przyglądam się (komu) Rutynom - celownik liczby mnogiej :)

Zdarza się każdemu :)

Zapomniałbym - tip! 0.1

Dobra robota Resteemuje żebym miał

Super lista :D
Do naukowych dorzuciłbym jeszcze kanał Kasi Gandor ;)