Jak wygląda Wiedźmin 3 na winylu? Zapraszam na mój film | Co się kręci

in polish •  2 years ago 

Cześć! To właściwie mój pierwszy post (nie licząc jednego po angielsku, ale będę publikował raczej PL), gdzie chciałbym Was zaprosić na film poświęcony ścieżce dźwiękowej z Wiedźmina 3 na winylu.

Ciekawostką jest fakt, że płyta jest obecnie niedostępna - wyprzedała się bardzo szybko, na dodatek jest to jeden z niewielu materiałów na YouTube o tej płycie. Mam w planach jeszcze kolejne filmy o muzyce z gier - w kolejce jest soundtrack z Mafii 3, a na jesień dostanę muzę z Hotline Miami :)

Zachęcam do obejrzenia również pozostałych odcinków, gdzie opowiadam m.in. o ścieżce dźwiękowej z Twin Peaks!

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Bardzo fajny materiał! Inne soundtracki też masz w wersjach winylowych?

Staram się mieć! Na kanale znajdziesz jeszcze materiał o soundtracku z Twin Peaks - kolejne już wkrótce, wczoraj kupiłem ścieżkę dźwiękową z Flash Dance. Może jak mi się uzbiera kilka to zrobię specjalny materiał o nich :)

Czyli pewnie jesteś zadowolony z akcji sprzedaży winyli w Biedronkach? Sam się łapię na tym, że fajna sprawa do zakupu, ale potem się pukam w głowę, że nie będę miał co z tym zrobić... :)

Podchodzę do tego dość neutralnie - to znaczy fajnie, że takie produkty wchodzą do tego typu sklepów, bo niektórzy mogą rozpocząć od tego swoją przygodę z winylami. Sam mam kilka kupionych płyt w Biedronce.

Nie są to jakieś super wydania, ale w tej cenie raczej nie ma co narzekać :)

Ja bym jednak nie kupil placka z biedronki. Jak juz mam na cos ochote to allegro albo ebay i szukam pierwszych wydan😉

Wiadomo, też głównie celuje w pierwsze pressy, no ale od czasu do czasu można. Mam chyba łącznie 3 płyty z Biedry, także jest to może jakiś 1% kolekcji ;)

Tu jest ładny opis muzyki, który dobrze uzupełnia twój post:
https://steemit.com/music/@josephd/music-from-the-witcher-series

Thanks for info, I'll check it out!