💥 💥 Masz Portfel na Coinbase.com? Zgarnij darmowe BAT o wartości 10$!!!💥 💥

in polish •  7 months ago  (edited)

BAT.jpg


Darmowe zbieranie kryptowalut to temat rzeka. Dziś przedstawię kolejny sposób, na który zupełnie przypadkiem natrafiłem przeglądając swój portfel na Coinbase. Przyznaję, że z początku trudno było to brać na poważnie ale 10 minut z życia na sprawdzenie to w końcu nie tak wiele. Jak zarobić 10 dolarów w kryptowalucie Basic Attention Token? O tym poniżej :)

✅ Darmowe BAT za obejrzenie kilku filmików...

Brzmi może nieprawdopodobnie ale po przetestowaniu okazuje się, że działa i wypłaca, a zebrane środki dostajemy natychmiast na portfel. Warto też dodać, że nie wymaga od Nas żadnej pracy czy zbędnego klikania. Wszystko ogranicza się do posiadania portfela na Coinbase, obejrzenia 3 krótkich filmików, udzieleniu odpowiedzi na pytania i pobrania przeglądarki Brave, której zapewne nikomu przedstawiać nie trzeba. Aktualnie możemy zarobić tylko BAT ale już niebawem do wzięcia będzie także Zcash i 0x. OK Zaczynamy!!!


darmoweBAT.jpg


Wchodzimy na stronę https://www.coinbase.com/earn Tam znajdziemy 3 szkolenia. Na razie interesuje Nas tylko BAT i właśnie tam klikamy na niebieski button "Start Course" a potem na "Get Started". Po przeładowaniu strony zobaczymy coś w rodzaju lekcji o kryptowalucie BAT. Zostaniemy także poproszeni o zalogowanie na nasze konto Coinbase. Każda lekcja to krótki film zakończony pytaniem. Ostatnim etapem jest pobranie przeglądarki Brave i wklejenie w nią krótkiego linku.


darmoweBAT2.jpg


Gotowe. Po przejściu wszystkich lekcji na konto Coinbase otrzymujemy 10 dolarów w kryptowalucie BAT (na dzień dzisiejszy około 77 sztuk)

Suma może i niewielka bo tylko kilka dolarów ale jak to powiadają grosz do grosza... Ważne, że szybko i za darmo :) Niektórzy pewnie będą doszukiwać się w tym oszustwa w celu wyciągnięcia danych do kont i zgarnięcia naszych środków ale to po prostu kolejna akcja promocyjna jaka całkiem niedawno miała miejsce także na portfelu Blockchain.com gdzie do wzięcia było darmowe XLM. Pozostaje czekać tylko na kolejne szkolenia dla Zcash i 0x.

gifsteemit.gif

Jak zawsze na koniec dziękuję za wsparcie, głosy i komentarze :) Drogi czytelniku, jeśli spodobał Ci się mój dzisiejszy wpis to zostaw coś po sobie :)

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!