💥💥 Korzystaj z internetu i zarabiaj dzięki aplikacji BitTube!💥💥

in #polishlast year


Metody zbierania kryptowalut to temat rzeka, a każdy ze zbieraczy ma już swoje sprawdzone metody na ich pozyskanie. Co jednak z tymi, którzy chcą zbierać, a zwyczajnie nie mają chęci klikać co chwilę by zebrać kolejne sumy? Od niedawna dzięki aplikacji BitTube zarabianie stało się prostsze. Dziś kilka słów o tym jak przy pomocy prostego dodatku zbierać kryptowaluty bez zbędnego klikania.

O tym, że w serwisie Bit.Tube można zarobić wie chyba każdy kto choć trochę siedzi w tematyce kryptowalut. Niedawno producent platformy poszerzył swoje portfolio o dodatek, który znacznie przyspieszy zbieranie. Wszystko za sprawą małej aplikacji, którą zainstalujemy jako dodatek do przeglądarki. Na tym lista naszych krypto-zadań się kończy bo każda minuta spędzona w internecie z odpaloną aplikacją to kolejne kryptowaluty na naszym koncie. Brzmi to może trochę nieprawdopodobnie ale po testach powiem krótko - działa, systematycznie wypłaca i nie wymaga żadnego wysiłku z Naszej strony. Jak się za to zabrać? O tym wszystkim poniżej 🙂

✅ 1. BitTube - Instalacja i Rejestracja.


bittube_instalacja.jpg


Do korzystania z rozszerzenia BitTube potrzeba jedynie przeglądarki Chrome lub Brave. W planach jest także dodatek do Firefoxa ale na to musimy jeszcze trochę poczekać. Wchodzimy na stronę Bittubeapp.com i instalujemy aplikację. Teraz pozostaje tylko rejestracja. Podajemy email, hasło i numer telefonu, na który zadzwoni automat i poda nam kilka cyfr, które następnie musimy wpisać by dokończyć cały proces.

Ważne: Osoby korzystające już z serwisu Bit.tube i zarabiające na oglądaniu czy publikowaniu filmów również zmuszone są zakładać nowe konta w aplikacji!!!

✅ 2. Aplikacja


apka123.jpg


Po utworzeniu konta i zalogowaniu aplikacja od razu rozpoczyna swoją pracę i nie wymaga od nas jakiejś szczególnej konfiguracji. Jeśli jednak mamy ochotę pogrzebać głębiej to zawsze możemy zajrzeć do ustawień umieszczonych na dole w formie ikonek i ustawić login, zmienić język czy nawet ustawić swój avatar. Ekran startowy aplikacji wyświetla licznik aktywności, avatar, aktualny stan konta, portfel i pole pozwalające przyznać nagrodę stronie internetowej, na której aktualnie jesteśmy. Aplikacja posiada znacznie więcej opcji jak VPN, adblock, czy historia transakcji. Kolejną ciekawą opcją jest ikonka "Links" czyli możliwość podpięcia kont takich jak Facebook, Youtube, Soundcloud czy Twitter. Pozwoli to innym użytkownikom aplikacji na przyznawanie nagród za ciekawe treści, które tam opublikujemy. Dla dodatkowego bezpieczeństw możemy także włączyć 2FA znajdujące się w zakładce Security.

✅ 3. Adblock


adblock.jpg


Aplikacja posiada własnego adblocka, którego podobno wyłączyć nie można . Co prawda mamy ustawienia i możemy ustawić tam wyjątki ale z informacji podanych w internecie przez użytkowników wynika, że żadna ze stron wpisanych w wyjątki nie jest liczona jako zarobek. Ile jest w tym prawdy nie wiem bo nie sprawdzałem i nie chcę nikogo wprowadzać w błąd. Jeśli ktoś z Was ma ochotę zagłębić się w temat i sprawdzić to droga wolna. 🙂

✅ 4. Portfel Online


bittubewallet.jpg


Z poziomu aplikacji mamy dostęp do swojego portfela online. Jest historia, saldo, adresy i możliwość wysłania jak i odebrania środków. Wszystko proste, przejrzyste i ograniczone do minimum co w sumie ma swoje plusy i przemówi do początkujących użytkowników.

✅ 5. Wypłaty

Aplikacja płaci w kryptowalucie TUBE. Pierwszy przelew czyli 5 TUBE trafia na portfel po około 2-3 dniach od rejestracji i będzie to nagroda za założenie konta. Kolejne wypłaty realizowane są co 24 godziny. W każdej chwili możemy zobaczyć ile zarobiliśmy w konkretnych dniach dzięki prostym statystykom o których wspomniałem wyżej. Po pierwszych testach aplikacji i kilku wypłatach moje wynagrodzenia wachały się w granicach 5-6 Tube na dobę co nie jest najgorszym wynikiem za obijanie się i nie robienie niczego.😄

✅ 6. Program Referencyjny

Aplikacja posiada prosty i przejrzysty program referencyjny. Każda osoba zakładająca konto z naszego linku to 5 TUBE nagrody na Nasz portfel. W sumie nie wiele ale lepsze to niż nic :)

Kilka słów na koniec...

Podsumujmy, zarobki z tego może wielkie nie są ale czy kiedykolwiek ktoś płacił za siedzenie przed komputerem? 😁 W małej aplikacji dostajemy sporo, a z publikowanych informacji wynika, że będzie jeszcze więcej wraz z kolejnymi aktualizacjami. Niestety wiele osób z braku wiedzy porównuje to rozszerzenie do dość mocno reklamowanego w sieci CryptoTab dlatego warto dodać, że aplikacja BitTube nie jest zasobożerna i nie kopie kryptowalut naszym kosztem!!! Wszystkich, którzy chcieliby zaczerpnąć więcej informacji o kryptowalucie TUBE zapraszam na takie strony jak Coinmarketcap, Coinpaprika czy chociażby na oficjalny kanały społecznościowe projektu BitTube. Pozostaje tylko pytanie czy warto? Moim zdaniem tak, a jeśli połączymy to z kilkoma innymi automatami do zbierania jak Autoclaim.in czy Autofaucet.org to efekt może być całkiem przyzwoity :) Co prawda nie jestem zbieraczem i fanem wszelkiego rodzaju faucetów ale chętnie poczytam i przetestuję Wasze sprawdzone metody na szybsze zbieranie kryptowalut. Zachęcam do przetestowania BitTube, a w razie pytań służę pomocą. Na koniec życzę udanych zbiorów. 🙂

gifsteemit.gif

Jak zawsze na koniec dziękuję za wsparcie, głosy i komentarze :) Drogi czytelniku, jeśli spodobał Ci się mój dzisiejszy wpis to zostaw coś po sobie :)

Sort:  

Taka mikrociekawostka, że Bittube miał pierwotnie być na Steem
!tipuvote 0.2 hide

Sorry, @tipU needs to recover voting power - will be back in 7 hours and 28 minutes. Please try then!

Congratulations @mrcn-86! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You made more than 500 upvotes. Your next target is to reach 600 upvotes.

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!