💥 👉 Autoclaim.in - prosty automat do zbierania 14 kryptowalut!!!👈 💥

in polish •  6 months ago  (edited)

autoclaim.jpg


Historii o tym jak za darmo zdobywać kryptowaluty pisano już wiele jednak w dobie kraników pojawiających się jak grzyby po deszczu trudno zdecydować się na konkretne rozwiązanie. Dziś przedstawię prosty sposób na zbieranie kryptowalut, który pozwoli Nam oszczędzić trochę czasu!!!

Autoclaim.in to prosty kranik, a w zasadzie automat, który nie zmusza Nas do wiecznego klikania i spędzania wielu godzin przed komputerem. Do prawidłowego działania wymaga jedynie włączonego komputera, wpisania adresu portfela i wybrania sposobu wypłaty.

Dla celów pokazowych wybrałem opcję wypłaty na portfel Faucethub.io, która wydaje się najlepszym i najprostszym rozwiązaniem. Zbieranie poprzez Autoclaim.in opiera się na kilku prostych krokach:

✅ 1. Wchodzimy na stronę Autoclaim.in i klikamy w AUTO CLAIM

autoclaim1.jpg


✅ 2. W tym miejscu zostaniemy poproszeni o wybranie czasu naliczania (5 lub 10 minut) i miejsce wypłaty środków. Ja wybrałem naliczenia co 10 minut i wypłatę na Faucethub.

autoclaim2.jpg


✅ 3. W dalszej części strony zobaczymy listę dostępnych kryptowalut. Wybieramy co chcemy zbierać po czym przewijamy w dół i wpisujemy adres portfela, który przypisaliśmy do konta Faucethub. Teraz musimy już tylko wybrać sposób weryfikacji i kliknąć w przycisk "Start Claiming". Ostatnią najmniej przyjemną rzeczą jest przeniesienie na stronę gdzie zasypią nas reklamy i zostaniemy poproszeni o wyklikanie recaptcha.


autoclaim5.jpg

Gotowe!!! Automat działa przez 60 minut po czym musimy przedłużyć sesję. Możemy także już na stracie poświęcić mu około 20 minut i wydłużyć jego działanie o dowolny czas wypełniając kilka albo i kilkanaście zabezpieczeń recaptcha. Warto to zrobić od razu by nie stać się więźniem komputera i nie klikać co godzinę :) Możemy to także zrobić w trakcie działania automatu klikając w przycisk "PROLONG YOUR SESSION TIME NOW!"


aitoclaim4.jpg


Autoclaim.in posiada także inne dodatki jak loteria i prosty program referencyjny, który pozwala Nam zarobić dodatkowe 20% od każdej osoby wchodzącej przez Nasz link.

Jak w każdym kraniku nie możemy nastawiać się na wielkie zyski ale biorąc pod uwagę, że nie wymaga on od nas wiecznego siedzenia przed komputerem możemy potraktować go jako dodatek, który systematycznie zasili Nasz portfel. Kranik testuję przez około tydzień i nie było z nim żadnych problemów. Wypłaty zawsze na czas.

💥💥💥 Jako ciekawostkę dodam także, że otwierając kilka kart z Autoclaim.in możemy zbierać kilka walut na raz co znacznie zwiększy nasze zyski!!!💥💥💥


Prosto, szybko i bezproblemowo. Zachęcam do sprawdzenia, a w razie pytań służę pomocą. To tyle na dziś tak więc pozostaje mi tylko życzyć udanego zbierania :)

Jeśli Autoclaim.in będzie dla Ciebie przydatne możesz wesprzeć moją pracę wchodząc z moich linków:
https://autoclaim.in/ref/LTC/LSPxnnZWLF3B3namtdE3BAD9UbUTy2cypa
https://autoclaim.in/ref/DOGE/DFT7MvULSG2Y4X3SNM5dq9HKqE9eEurtNt

gifsteemit.gif

Jak zawsze na koniec dziękuję za wsparcie, głosy i komentarze :) Drogi czytelniku, jeśli spodobał Ci się mój dzisiejszy wpis to zostaw coś po sobie :)

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  
  ·  6 months ago (edited)

A za ile zeżre prądu w trakcie tego auto-zbierania? No chyba żeby zbierać w pracy, to nawet można na noc zostawić 🤣

gorzej gdy Twoje biuro tez jest w domu :D

To wtedy nici z interesu ;-)

Congratulations @mrcn-86! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You received more than 1000 upvotes. Your next target is to reach 2000 upvotes.

Click here to view your Board
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Support SteemitBoard's project! Vote for its witness and get one more award!