Targi MTP Poznań

in polish •  4 months ago 

Witam Wszystkich na polskim steemit może to mój blad ale od wczoraj pruboje się przebić z postami a tu oddzewu zerroo ...ja bym dodał relacje z targów poznańskich o MTP SURVIVAL,KNIEJA I OUTDOOR ale i tu wsparcie widzę marne a z tego co czytałem to Facebook to nie jest, więc ruszyta tyłki mamy sobie pomagać 😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Z taką ilością plagiatów jakie tu wrzuciłeś to aż dziw, że jeszcze twoje posty widać. Jeśli chcesz pomocy to ja służę dobrą radą. Jak Ci podkreśla wyrazy to znaczy, że coś źle wpisałeś. Znaczy, że robisz masę błędów: "pruboje","oddzewu"

✅ Enjoy the vote! For more amazing content, please follow @themadcurator!

Witaj morghot :)
Zastanawiasz się czemu nie masz odzewu?
Twoje posty już od tego pierwszego- z przywitaniem były pełne błędów i niedopracowane. Nawet jeżeli nie do końca leży Ci język polski to przecież pisząc post widzisz na przykład to, że zdjęcie, które chciałeś wstawić nie dodało się, a wyszedł z tego dziwny ciąg cyferek. Czemu ktoś ma darować Ci swój czas, skoro Ty nie postarałeś się by podarować więcej czasu tej osobie (więcej czasu poświęcić na pisanie postu, by był przyjemny dla oka).
Do tego złe tagowanie. Tu masz listę tagów. Masz kilka miejsc więc wykorzystuj je do końca.
Zbyt dużo postów czyli spam.
Proponuje porozglądaj się po platformie. Zobacz jakie posty wstawiają inne osoby i inspiruj się nimi. Sprawdź jakie teksty trafiają do Tygodnika Kuratorskiego, jakie do Wizjera, jakie do Codziennika.
Ogranicz posty, dodawaj ich mniej a ciekawsze i dłuższe, odpowiednio taguj, obserwuj innych, dyskutuj w komentarzach, bierz udział w konkursach np. TT, staraj się o jakość!!
... a przede wszystkim nie licz na kase i baw się dobrze! ;)

·

Dziękuję Ci serdecznie za pomoc i podpowiedzi oraz za ukazanie błędów do których się przyznaję.Teraz poświęcę znacznie więcej czasu na redagowanie moich postów a lista będzie bardzo pomocna.pozdrawiam z mroźnej karkonoskiej krainy