Więcej złota pożądam!!!

in polish •  last month 
Kilka sezonów w Steem Monsters minęło szybko. Przybyło mi trochę kart i dwa konta, na których gram, udaje mi się utrzymać w lidze GOLD. Z jednej strony cieszy ilość kart jakie wpadają codziennie jako nagrody za wykonanie QUEST-a, z drugiej strony rozczarowuje ich jakość. Mam wrażenie, że grając w niższej lidze pomimo, że kart z nagród było mniej to były lepszej jakości. Trafiały się legendy i rzadkie, obecnie raz na kiedyś trafi się jakaś rzadka albo w pełni grywalna karta co nie ułatwia budowanie silnych talii. Nie ma jedna co narzekać, trzeba grać tym czym się dysponuje i eksperymentować z ustawieniami potworów. Pozwala to wyciągnąć z nich jak największą synergie i value przy możliwie max. damage dostosowanym do restrykcji poszczególnych walk. Tu miło zaskoczył mnie PHANTOM SOLDIER. Na 3 lvl z dwoma umiejętnościami dobrze radził sobie kiedy wystawiałem go w walkach Czarnymi.

Z neutralnych kart REVARD postanowiłem zainwestować w levelowanie jednej, która wydała mi się najbardziej uniwersalna i skuteczna - Lorda Arianthusa. Ta legenda na podbita na 3 lvl pokazuje w starciu ręcznym i przeciwko magii ostre pazury i jestem bardzo z niej zadowolony.

Przeglądając karty zauważyłem, że uzbierało mi się trochę złotych kart. Postanowiłem przeorganizować posiadane zasoby kart i jedno konto przeznaczyć tylko na talie ze "złotek". Karty regular, które udało mi się zastąpić "złotkami" przerzucałem na drugie konto, żeby wzmocnić budowane tam talie. W międzyczasie to co udało mi się pozyskać z zarobków za posty na Steem, wydawałem na dokupienie tańszych "złotek", tak by powtórnie przywrócić do grywalnego poziomu talie na koncie gdzie "złotka" gromadzę. Oczywiście mam swoich złotych ulubieńców! EXPLODING DWARF i VAMPIRE :)

Bardzo rzadko wpadają mi jako nagrody złote karty i dlatego tym bardziej każda cieszy. Planuję dalej rozwijać oba konta w tym modelu. Jedno złote a drugie regular, może z czasem uda mi się zebrać tyle "złotek", że wystarczy na jakiś grywalny deck do startu w turnieju dla złotych kart. Czas pokaże co z tych planów mi wyjdzie.

Przerzucenie na jedno konto prawie wszystkich regularnych Niebieskich dało podwaliny pod próbę złożenie grywalnego decku na Niebieskich, których do tej pory nie rozwijałem kosztem inwestycji w inne talie.

Widzę jednak, że bez poważniejszych wydatków się nie obejdzie, muszę zainwestować w podniesieni kart wyżej. Na pierwszy ogień przy jakimś przypływie gotówki ze Steem pójdzie ALRIC STORMBRINGER i CRUSTANCE KING.

To tyle z moich przemyśleń przed końcem kolejnego sezonu.

Wszystkiego na temat Steem Monsters dowiecie się na wskazanych poniżej profilach czynnie wspierających polską społeczność Steem Monsters.

@potworkowestudio i @akademia-sm

Zachęcam do ich odwiedzenia i obserwowania, to prawdziwa kopalnia wiedzy w temacie Steem Monsters.

Zwycięskich walk! Wszystkim!

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

!tipuvote 0.2 hide