Tylko jedno "złotko" :(

in #polish4 years ago
Kończy się kolejny sezon w Steem Monsters... Dziś ostatni QUEST Białymi i szybki atak na 2800 pkt., tak aby wskoczyć do ligi DIAMOND III i zgarnąć jutro 40 kart nagrody. Na drugim słabszym koncie wspinaczka w rankingu idzie mi jak po grudzie i zostanę pewnie z nim na poziomie ligi GOLD I ale cóż... Nie można mieć wszystkiego trzeba cieszyć się z tych drobnych sukcesów. Zawsze to plus 30 kart za nagrodę na koniec sezonu.

W finiszu świetnie sprawdził mi się LORD ARIANTHUS. Ta karta ze swoimi możliwościami na 3 lvl potrafi naprawdę mocno namieszać na stole i jest warta każdej ceny. Nie żałuję ani jednego $ wydanego na tę kartę i jej levelowanie. Gdybym w nagrodzie za QUEST trafił jeszcze złotego to byłaby już pełnia szczęścia.

Staram się wspierać go na stole kartami z umiejętnością Tank heal W każdej rundzie uzdrawia potwora znajdującego się na pierwszej pozycji.

Koniec sezonu w Steem Monsters to dla mnie zawsze czas na przemyślenia dotyczące dalszego rozwoju talii, którymi gram. Analiza przegranych walk pozwala mi na wyciągnięcie wniosków, jakimi kartami i na jakich poziomach mógłbym wzmocnić siłę swoich talii. Wpadło mi trochę grosza za publikacje na Steem więc postanowiłem wreszcie na koncie moonwind dokupić trzy brakujące mi karty...

...tak by mój FIRE DEMON wskoczył wreszcie na 3 lvl, na którym będzie mógł korzystać z umiejętności Blast - Zadaje obrażenia sąsiadującym potworom. Dodatkowe obrażenia wynoszą 50% ataku głównego.

Lubię tę jednostkę, przy koszcie 4 many ma 6 punktów życia i 2 punkty obrażeń dystansowych co przy dodatkowej umiejętności Blast może dać kolejne 2 dodatkowe punkty obrażeń uderzające w jednostki przeciwnika.

W nagrodach za QUEST-y w tym sezonie straszna bieda ale trafiło mi się przynajmniej jedno "złotko". Zawsze to lepszy rydz niż nic. Może w kolejnym sezonie będzie z kartami z nagród bardziej na bogato. Pożyjemy... Zobaczymy :)

Pamiętajcie, że wszystkiego na temat Steem Monsters dowiecie się na wskazanych poniżej profilach czynnie wspierających polską społeczność Steem Monsters.

@potworkowestudio i @akademia-sm

Zachęcam do ich odwiedzenia i obserwowania, to prawdziwa kopalnia wiedzy w temacie Steem Monsters.

Zwycięskich walk! Wszystkim!

Sort:  

I am an automatic upvote bot, only for #steemmonsters, #steemmonster. If i liked your post, you will get an upvote. Only for Steemmonsters. Once a day, i published the posts, that have recieved an upvote.

Coin Marketplace

STEEM 0.18
TRX 0.08
JST 0.023
BTC 25762.18
ETH 1811.83
USDT 1.00
SBD 2.14