Steem Monsters - zakupy i łupy - to był udany tydzień!

in polish •  2 months ago  (edited)
Od początku nowego sezonu w Steem Monsters zdecydowałem się na większe zakupy i wzmocnienie moich talii. Wydałem praktycznie wszystko co zarobiłem za opublikowane ostatnio na Steem teksty.

Zgodnie z planem podniosłem na wyższe poziomy dwóch Summonerów.

Podniesienie otwiera Niebieskim drogę do rozwoju i zrobiłem już pierwszy krok w tym kierunku zakupując kartę CRUSTACEAN KING.

Następnym krokiem było zakupienie dwóch neutralnych kart, których brakowało mi przy walkach według reguły i uznałem, że mogą się przydać. - Tylko potwory o koszcie 4 mana mogą brać udział w walce. Dokupiłem "złotka" na słabszym koncie i regularne karty na koncie silniejszym.

Na koncie ze "złotkami" zainwestowałem w kartę SKELETON ASSASIN tak by regularną kartę przerzucić na silniejsze konto i tam podnieść wartość bojową Czarnych.

Podobnie zrobiłem z kartą DIVINE HEALER. Regularną kartę przerzuciłem na silniejsze konto a dokupiłem "złotko" aby mieć do gry kartę na tym samym levelu.

Zielone jako wsparcie dostały złotego REXXIE. :)

Jeśli chodzi o łupy pozyskane w mijającym tygodniu to bardzo zadowolony jestem z wywalczonych za QUEST-y nagród, wpadło mi kilka fajnych kart!

Kilka "złotek". :)

Wszystkie środki na zakup kart pozyskane zostały z kasy za posty publikowane na Steem. :)

W Hearthstone mój Token Druid poległ po dojściu do 2 rangi. Dalej mur z tali z Łotrem był nie do przejścia. Ostatecznie spadłem z powrotem do 5 rangi i musiałem poszukać innego rozwiązania. Postanowiłem spróbować powalczyć talią Łowcy opartą a na sekretach. W między czasie pojawiły się nerfy i talia Łotra, w której osłabionych zostało kilka kart, straciła nieco na sile. Konsekwentnie jednak zostałem przy Łowcy i udało mi się wrócić ponownie na 2 rangę.


Wracając do Steem Monsters to...

Pamiętajcie, że wszystkiego na temat Steem Monsters dowiecie się na wskazanych poniżej profilach czynnie wspierających polską społeczność Steem Monsters.

@potworkowestudio i @akademia-sm

Zachęcam do ich odwiedzenia i obserwowania, to prawdziwa kopalnia wiedzy w temacie Steem Monsters.

Zwycięskich walk! Wszystkim!

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!