Projekty dla AgnieszkisteemCreated with Sketch.

in polish •  3 months ago 

001 2 copy.jpg

English version here.

Kojarzony jest ze stylem noszonym bardzo „na luzie”, lecz nie powinno się go utożsamiać z niedbałym stosunkiem do wyglądu.

Gdy na co dzień chcielibyśmy zachować pełną swobodę i poczuć się komfortowo, a sytuacja nie zmusza nas do zachowania sztywnych reguł dress code’u, warto postawić na strój casual (sportowy). Strój casual (sportowy) można uznać za ubiór jaki jest noszony do uprawiania sportu, ale również nie oznacza to zakładanie pełnego kreszowego dresu i ciężkich adidasów na rzep. Moda pozwala na dobór ubrań casual przez cały rok, zarówno w bardziej eleganckiej odsłonie, jak i tej swobodnej. Choć casual kojarzony jest ze stylem noszonym bardzo „na luzie”, nie powinno się go utożsamiać z niedbałym stosunkiem do wyglądu. Trzeba oczywiście wiedzieć, że nie na każdą okazję jest to stylizacja. Należy wyczuć odpowiednią porę i charakter sytuacji, by móc eksperymentować z tym stylem, a przy tym czuć się doskonale i wyglądać modnie. Chcąc zaproponować stylizację casual, w tej odsłonie, skupiono się na komforcie, swobodnych nie krępujących ruchów fasonach, prostocie i osobowości modelki.

00211.jpg

W stylizacji zaproponowano połączenie trampek z bardzo modnymi sportowymi fasonami spodni i topu. W myśl całości stylizacji na wierzch sugeruje się ubranie komfortowej, luźnej bluzy z nadrukiem, wkładanej przez głowę, jako podstawowy element stylu sportowego. Ciekawe napisy lub dyskretne aplikacje na bluzie mogą stanowić element ozdobny, również dla osób dorosłych podążających za trendami modowymi. A trampki coraz częściej stanowią element garderoby będący idealnym obuwiem do każdego rodzaju stylizacji. Można je łączyć z klasycznymi spodniami, ale również z sukienkami i spódnicami. Pozostając przy pastelowej i delikatnej palecie barw całość ma eksponować pełnie kobiecości przy zaproponowanym stylu sportowym. A jaskrawa, neonowa opaska ma być elementem wyróżniającym całość ubioru.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

You received a 10.00% complementary upvote from @swiftcash 🤑
To stop similar upvotes from @swiftcash, reply STOP.

Congratulations @monomoda.polska! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You received more than 1000 upvotes. Your next target is to reach 2000 upvotes.

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!