Paulina stylowosteemCreated with Sketch.

in polish •  3 months ago  (edited)

PMI_7634_ok.jpg

English version here

Ciężka praca i niesamowita odwaga, to cechy, które nie są obce Paulinie Woźniak – polskiej pływaczce i medalistce igrzysk paraolimpijskich. Pomimo braku od urodzenia lewego przedramienia, rozwinęła swoją miłość do pływania i sportu, którą po mistrzowsku pokazała podczas igrzysk, gdzie zdobyła dwa medale – srebrny w Pekinie oraz brązowy w Londynie. Uczęszczała na studia, gdzie kształciła się na kierunku architektury wnętrz, który ukończyła z wyróżnieniem. Pomimo wielu zdolności, na co dzień, swoją pozytywną energię przekazuje innym, jako trener personalny. Nie boi się wyzwań i nowych doświadczeń, dlatego też wie jak eksperymentować również z modą i to w dobrym stylu. W tej stylizacji zaproponowano kreacje codzienną, noszoną bardzo nowocześnie, z postawieniem jednocześnie na elegancki minimalizm, a zarazem wygodę, a tym samym zobrazowanie tkwiącej w kobietach, zmysłowości i pewności siebie.

PMI_7678_ok.jpg

Kreacja jest elegancka dzięki czemu sprawdzi się we wszystkich formalnych sytuacjach, a jednocześnie na tyle wygodna, że może być noszona na co dzień. Klasyka kolorystyczna stylizacji daje szerokie możliwości noszenia jej na każdą okazję. Na wierzch czarna kurtka z mocnym charakterem, a pod spodem zwiewna biała bluzka bez rękawów może być noszona zarówno z okryciem lub bez. Do tego eleganckie zwężane spodnie w lekki kant. Całość dopełniają dopasowane do sylwetki, klasyczne lakierowane szpilki. Dodatkami do stroju były: srebrny długi łańcuszek oraz srebrno-różowe metaliczne bransoletki. Delikatny makijaż stał się w tej odsłonie uwieńczeniem kobiecej urody i stylu. Przygotowana z myślą o Paulinie stylizacja spełni wszystkie wymogi nowoczesnej kobiety.

PMI_7805_ok.jpg

Na zdjęciu: kurtka marki Stradivarius, biała zwiewna koszula marki H&M, spodnie pochodzą od Zary, łańcuszek i bransoletki – marki Reserved, a lakierowane szpilki są ze sklepu Deichmann.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Hello,

We have contacted you on Facebook to verify the authorship of your Steemit blog. We would be grateful if you could respond to us via Facebook, please.

https://www.facebook.com/monomodafashion/

Please note I am a volunteer that works to ensure that plagiarised content does not get rewarded. I have no way to remove any content from steemit.com.

Thank you

Hi! I am a robot. I just upvoted you! I found similar content that readers might be interested in:
http://monomoda.org/paulina-styl/

You received a 20.00% complementary upvote from @swiftcash 🤑
To stop similar upvotes from @swiftcash, reply STOP.

Congratulations @monomoda.polska! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You made your First Comment
You received more than 100 as payout for your posts. Your next target is to reach a total payout of 250

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!

Piękna kobieta - wygląda po prostu rewelacyjnie.
Dzięki za informację o pochodzeniu koszuli bez rękawów. Chyba się skuszę na właśnie taką. :)