Co to jest TVN?

in polish •  2 years ago 

Jeśli po tym jak wyszło na jaw, że w zreprywatyzowanych kamienicach mieszka dyrektor TVN i gwiazdy tej stacji, ktoś jeszcze nadal nie rozumie czym ta stacja jest, po co powstała i komu służy, niech sobie - jeśli oczywiście nie boi się myśleć - zada sobie kilka pytań pomocniczych.

  1. Po czyjej stronie stanął TVN w sprawie odebrania emerytur esbekom.
  2. Po czyjej stronie stanął TVN w konflikcie na linii Polska-Izrael.
  3. Po czyjej stronie stanął TVN w sporze o reparacje od Niemiec.
  4. Po czyjej stronie stanął TVN w konflikcie Polski z europejskimi bolszewikami, stosującymi podwójne standardy i traktującymi Polskę jako popychadło, któremu można wszystkiego zakazać i wszystko rozkazać.
  5. Po czyjej stronie stanął TVN podczas próby zamachu stanu, w którym antypolscy zdrajcy i sprzedawczyki próbowali znowu unieważnić demokratycznie wyrażoną w legalnych wyborach wolę narodu i siłą obalić wybrany przez Polaków rząd
  6. Co TVN zrobił dla faktycznego wyjaśnienia prawdy o tym co wydarzyło się w Smoleńsku.
  7. Po opuszczeniu funkcji szefa rady nadzorczej niemieckiej telewizji Sky Deutschland, szefem której stacji telewizyjnej został Markus Tellenbach?
  8. Twórcą i pierwszym prezesem której telewizji był Mariusz Walter, wieloletni członek PZPR, zarejestrowany w SB jako TW ,,Mewa" (który przy zakładaniu telewizji ściśle współpracował z Janem Wejchertem, zarejestrowanym jako TW ,,Konarski), gorąco rekomendowany generałowi Kiszczaka przez Jerzego Urbana w lutym 1983, w trakcie stanu wojennego?
  9. Kim była Renata Pochanke, Wincenty i Tadeusz Kraśko, Adam i Stefan Meller, Maciej Zimiński, Mordechaj Mozes (Mieczysław Morozowski), Waldemar i Aleksandra Kedaj, Tadeusz Olejnik, Brunon Miecugow, Mieczysław Broniatowski, Bolesław Sianecki, i w jakiej stacji telewizyjnej pracowały lub pracują - ZUPEŁNIE PRZYPADKOWO! <3 - ich dzieci?

Jeśli ktoś po tym wszystkim nadal nie rozumie czym jest ta stacja telewizyjna, po co powstała i komu ma służyć, to równie dobrze można temu komuś wmówić, że dzieci przynosi bocian.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Nie od dzisiaj wiadomo że tvn to gówno stacja