Zmiany w ustawieniach bota

in polish •  5 months ago

Zrobiłem zmiany w ustawieniach i teraz bot jest dostępny dla każdego.
Max bid dla użytkowników z białej listy jest 1 sbd dla pozostałych 0.25 sbd.
Payout nadal powinień wynosić X3.
Nadal można głosować na posty innych ale już nie będę zwracał przesłanych tokenów.
Jeżeli ktoś chce się dostać na whitelist może zostawić komentarz.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Super, jestem jak najbardziej za. Dzięki za dodanie na listę.


Jeszcze jedno zapomniałem dopisać na początku pod poprzednim postem:

Co do właścicieli wszelkich botów i ich wzbogacania się - jeżeli ktoś zainwestował w SBD prawdziwą kasę aby nam wszystkim dać realną wartość kryptowaluty, musi mieć możliwość zwrotu z inwestycji. Jeżeli będziemy ograniczać takie osoby, sami szybko pozbawimy się części wartości i zysku!

·

aby nam wszystkim dać realną wartość kryptowaluty, musi mieć możliwość zwrotu z inwestycji.

To wyznaczają spekulanci, a nie kupujący.

·
·

Tak, ale gdyby nie inwestorzy nie było by co spekulować. Zawsze inwestorzy znacznie zwiększają wartość dobra. Można sobie ustalić jakąś wartość początkową, ale jeżeli nie będzie nikogo, skłonnego tyle dać to nici z tego będą i zabawa skończy się w wąskim gronie entuzjastów.

·
·
·

No ok, ale inwestorzy spekulują kupując i sprzedając. W zależności co się komu wciśnie :P

Co jest też z różnych powodów problematyczne. Weźmy na to, że mk kupił owy SP. I teraz sprzedaje swoją usługę, czyli bid bota, który jest szkodliwy dla sieci. Pomaga jej (pompuje cenę) czy szkodzi?

I tak ostatecznie wszystko jest kompatybilne z kursem Bitcoina xd

Moim zdaniem o wiele lepiej będzie walczyć ze scamem na Steem, jak np. dlive czy dtube

·
·
·
·

Nie wiem jak taki bot może szkodzić, równie dobrze ktoś mógłby powiedzieć, dajcie mi 1 SBD (albo 1,29 USD) i zagłosuję na Was. Jedyna różnica, że ktoś robiłby to manualnie. To tak jak niszczyli maszyny, bo "zabierały pracę".

Dziś wiemy, że odkąd są maszyny ludzie nieustannie (jako ogół) się bogacą i wykonują coraz prostszą pracę za większe pieniądze.

·
·
·
·
·

Pojęcie "Reward Pool Rape" :) (ew. Pool Reward Rape). Nie dotyczy to self upvotingu tylko.

Czy Self voting jest lepszy od np. upvotowania tylko 10 konkretnych osób? Wszyscy w kółko by się upvotowali, więc git?

·
·
·
·
·
·

To sztuczne pojęcie. W normalnym świecie też jest tak że jak ktoś zainwestuje 10 000 000 dolców w coś, to potem żyje z procentów. Nie ma w tym absolutnie nic złego, żebym sobie dawał potem nawet 10 upvotów dziennie. Bo najpierw zainwestowałem miliony prawdziwej kasy dając wszystkim innym realną wartość i podbijając wartość tego co mają - a teraz ma mi się to zwrócić, no ciężko, żebym zrobił to z dobroci serduszka.


Ale oczywistym jest, że jest to droga na skróty, bo można więcej zyskać dzieląc się wszystkim, żyć z kuracji i robić ogromne kółka adoracji, ale to wymaga trochę większej pracy. Także i w takim podejściu przydają się też boty jak i maszyny w realnym świecie zautomatyzują część pracy. Ci co nie rozumieją i zwyczajnie "gwałcą rełorda" poprostu przegrają walkę z konkurencją. Brak botów oczywiście to opóźni, bo oni dalej będą sobie dawać ręcznie 10 upów, a my mamy więcej roboty.


To też normalne, że jak ktoś zobaczy, że na Steemie da się łatwo zarobić wkładając kasę - to przyjdzie kilku takich co zechcą zainwestować jeszcze więcej. Jeżeli jednak oni zrobią małe kółeczko adoracji która wyssie wszystko, to nagle to co mają zacznie tracić wartość i będzie trzeba przestać albo zainwestować więcej. To się samo reguluje - taki układ bardzo bogatych i biednych ludzi wbrew temu co mówią osoby o zainteresowaniach komunistycznych jest sporo lepszy i całkowicie naturalny. I w prawdziwym życiu też ekstremalnie bogaci nie dzielą się swoją kasą bezpośrednio z planktonem.

·
·
·
·
·
·
·

Bot z natury nie może być atrakcyjny, bo gdyby był, to by w minutę się "zużył". To trochę jakbyś wkładał do automatu złotówkę i wyskakiwało dwa złote. Co byś zrobił?

Dlatego boty nie są opłacalne, bo powodują regres podwójny:

  1. Sam tracisz
  2. Inni na ciebie nie głosują

I tak, żyjesz z odsetek jak wpłacisz do banku, a nie z oszustwa (chociaż ta granica w przypadku banków jest dość hmm ...)

ciekawy pomysł tylko przydała by sie jakaś instrukcja jak z tego bota skorzystać, bo kiedyś bym spróbował coś podbić

Ślicznie ;)

A co to za bocik?
; D

Jezeli można sie wpisac to bede wdzieczny. pozdrawiam

Jeśli można to ja chętnie! :) Pozdrawiam! :)

·

dodałem, taka uwaga że gdy moje VP jest mniejsze niż 100% możecie otrzymać kilka centów mniej, ale postaram się to naprawić

·
·

Dzięki! Ok rozumiem! Pozdrawiam! :)

Proszę o dopisanie mnie. Jako osoba zaangażowana w rozwój tagu pl-gry będę starał się wychwytywać ciekawe posty i nagradzać je głosem bota :)