Były prezydent RP o możliwej inwazji obcej cywilizacji na Ziemię

in #polishlast year (edited)

Posłuchajcie uważnie. Lech Wałęsa jezdzi po Polsce i na spotkaniach przedwyborczych straszy ludzi że cywilizacje z obcych galaktyk mogą nas unicestwić, jeżeli się nie dogadamy. Mogę się jedynie domyślać że głosując na postępowe partie które zlikwidują wszystkie granice (fizyczne i moralne?) ocalimy siebie i planetę

Komentarz autora filmu:

There's a War Going On For Your Mind!

To był naprawdę bardzo dziwny dzień. Dobranoc, Niech Moc Będzie z Wami!

Sort:  

Koleś albo jest już w ostrym stanie psychozy, albo zna prawdę o replikantach szarakach czy innych rasach potajemnie kontaktujących się z głowami państw. (w co wątpię)

Ja osobiście lubię takie tematy ale mieszanie cywilizacji (o ile istnieją) z odległych galaktyk do walki o ziemskie stołki i koryta to przesada

Dokładnie, ja skłanaim się ku istnieniu tych cywilizacji a w każdym razie stawiam na ich istnienie niż na nie istnienie, ale nigdy jako polityk (gdybym nim był) o tym bym nie mówił publicznie, o ile bym nie znał prawdy potwierdzonej naukowo lub organoleptycznie. W przypadku pana Bolesława nie sądze by był politykiem takiej rangi by dopuszczono go w przeszłości do tajnych rozmów z szarakiami :) (o ile sie odbyły)

Na starość niektórzy ludzie widzą, słyszą i mówią rzeczy nie mające pokrycia w rzeczywistości.
Przy obecnym zanieczyszczeniu środowiska metalami ciężkimi mieć sprawny umysł w jesieni życia to nie lada wyzwanie!
;)

Osobiście bym nie bagatelizował tego, co Lechu mówi.
Facet ewidentnie jest z kosmosu i z pewnością wie, co się święci w innych galaktykach.
Be aware... !

Faktycznie Lechu jest z kosmosu. Pamiętacie Hutę 99 i "Hendel Zawodowiec"? Pod koniec lat 90 te mp3-ki wędrowały na dyskietkach XD

Kto słuchał, przyznawać się XD

Hehe, nie znałem tego :)

53922_gdy-ktos-mowi-ze-nie-mam-racji.gif

On chyba sam jest wyalienowany... od rzeczywistości. Naoglądał się "Dnia niepodległości", "Transformers", czy innych "Avengers" i teraz bredzi na stare lata.

Czy jest etycznym by człowiek A miał władzę nad życiem człowieka B - bez zgody B - poza obroną suwerenności życia własnego? Nie, gdyż to by było niewolnictwo. Czy można oddać/przekazać coś, czego się nie ma? Nie. Skąd pochodzi (oficjalnie) etyczna legitymacja państwa do decydowania o ludzkich życiach (prawa, nakazy, zakazy itd.)? Od ludu. Czy zatem dowolne państwo ma etyczną, moralną legitymację do decydowania o życiu choćby jednego człowieka, który mu tej władzy nie daje?

Polecam:

Żadna inwazja obcych nam nie grozi, ponieważ tak się składa, że Ziemia od ok. 300 tys. lat jest własnością cywilizacji z Oriona – Reptilian. Żadna z innych obcych cywilizacji nie zaatakuje Ziemi, ponieważ wtedy zadarli by z Orionem. Wcześniej Ziemia była kolonią Plejadian, te czasy Biblia opisuje jako Eden, jednak zostali zaatakowani i musieli wycofać swoją nadplanetarną flotę. Plejadianie nie są rasą, która cały swój potencjał pakuje w broń. Reptilianie żyją wojną, ale nie mają aż tak zaawansowanej wiedzy by zdobyć Plejady – za to mieli wystarczająco wiele floty by zdominować kolonię, a Ziemia nie była znowu aż takim ważnym miejscem by wdawać się w wojnę i ryzykować życie wielu istnień, szczególnie, że Unia Galaktyczna też nie była tym zainteresowana. Coś na zasadzie jak Rosja zajęła niedawno Krym i UE mimo wielkiego sprzeciwu nic nie zrobiła. Żadna z pozytywnych ras nie będzie odbijała Ziemi, ponieważ ewentualna wojna na planecie mogłaby zniszczyć cały jej ekosystem i całe życie na niej by obumarło, więc jest to całkowicie pozbawione sensu. Reptilian łatwo można spotkać w astralu, natomiast w fizycznym świecie spotykają się jedynie z bardzo niewielką liczbą najważniejszych osób z tajnego stowarzyszenia, które rządzi planetą. Obecnie rzeczywiście jest taki pomysł, aby zlikwidować państwa narodowe i zmniejszyć liczbę ludności do 0,5 mld.

Wg. mnie bardziej sensowne są teorie Zecharii Sitchin'a

I Don't Know About Aliens But Is There Any Proof About Aliens is they Really belongs In Our Galaxy? Are they Have Any Documents About Aliens? I just Wants To Know!

No, there is not any irrefutable proof, only circumstantial evidence.