[PL] Kultowe Polskie Przeboje- Tydzień Dwudziesty szósty

in polish •  3 months ago  (edited)

Kultowe Polskie Przeboje.png

Post powstaje w ramach "Projekt 365 dni"
Witajcie!Cześć. Podczas tworzenia tego posta patrzyłem z niedowierzaniem. Wiecie na co? Spójrzcie na tytuł. Tak, dzisiaj widzimy się już poraz dwudziesty szósty. Jak ten czas szybko minął. Aż po dokończeniu edycji zasiądę do komputera i prześledzę wcześniejsze posty od samego początku. Chyba złapała mnie nostalgia. Zapraszam do odsłuchania poniższych utworów. Bawcie się dobrze.


Krótko o Projekcie 365 dni:


“Projekt 365 dni” jest projektem, który będzie realizowany na moich kontach. Przedsięwzięcie zakłada powstanie 365 postów, które będą ukazywały się codziennie na konkretnym koncie. Posty będą się ukazywały na kontach @mizej , @mizej-studio oraz @pl-pszczelarstwo. Projekt rozpoczyna się 1 stycznia, a kończy 31 grudnia 2019 roku. Treści będą oznaczane tagiem #365dni oraz będą reblogowane na specjalnie do tego stworzonym koncie @projekt365dni1. lady Pank- kręci mi się w głowieAby tradycji stało się zadość...
No właśnie, tradycją stało się już, że w tej serii występuje zespół Lady Pank. Chyba nikt przeciwko temu nie protestuje, a ja sam bardzo lubię ich muzykę. Co wy o niej sądzicie? Dzisiaj Lady Pank ukazuje nam utwór "kręci mi się w głowie".


Zapraszam do odsłuchania utworu:<br

2. Elektryczne Gitary- WłosyNa drugiej pozycji w dzisiejszym zestawieniu występuje zespół Elektryczne Gitary wraz z utworem "Włosy". Trudno jest mi opisać to co czuje gdy słucham tego utworu. Pomimo tego, że melodia jest tak bardzo szczęśliwa i energiczna to ten świetny głos bardzo mnie uspokaja. Dla mnie coś świetnego i niespotykanego przy innych piosenkach. A wy co myślicie o tym utworze?

Pamiętajcie, że "Bo najlepszy sposób na kobietę. Zrobić sobie z włosów bransoletę".


Zapraszam do odsłuchania utworu:


3. T.Love - CzarnuchNa trzeciej pozycji znajduje się utwór, który może być dla niektórych kontrowersyjny, a nawet rasistowski. Moim zdaniem jest zupełnie odwrotnie. No może nie przy tym, że nie jest kontrowersyjny. Jest, skoro wywołuje takie emocje. Ja sam jestem przeciw jakichkolwiek działań rasistowskich, czy innych, które dyskryminują osoby z danych grup.
Sama piosenka porusza ważny problem. Ukazuje ona jak bardzo nasze społeczeństwo jest stereotypowe.


Zapraszam do odsłuchania utworu:


4. Azyl P - Mała MaggieTa piosenka jest specjalna. Specjalna? A to dlaczego? Ten utwór jest specjalny, bo został zaproponowanych przez @mys dla jednej specjalnej osóbki. To taka nasza STEEM'owa dedykacja. @anshia chyba wie o kim mowa. :)
Szczerze to nigdy wcześniej nie słyszałem tego utworu, ale po pierwszym przesłuchaniu myślę, że częściej będę witał stronę, na której znajduje się ten teledysk. Jeszcze raz Myś dziękuję za to, że przez Ciebie mogłem trafić na ten utwór.


Zapraszam do odsłuchania utworu:

5. Maanam - łóżkoNa piątej pozycji w tym zestawieniu występuje Maanam, którą jak pewnie wiecie polubiłem dzięki tej serii. Jestem ciekawy jak wy ją odbieracie. Ten utwór nie jest jednak przeciętny, ani taki o jakim myślimy gdy słyszymy "maanam". Piosenka "Łóżko" jest bardzo życiowa, a jej tekst jest głęboki. Bardzo polecam zastanowienie się nad sensem tych słów.


Zapraszam do odsłuchania utworu:

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Azyl P - wow! :)

·

:)

Wszystko dzięki Mysiowi :D

·
·

Tak, tak :)

!tipuvote 0.1 hide

Dzięki @mizej <3

Posted using Partiko Android