Gry nie tylko dla dzieci. Czym są gry Battle Royal?

in polish •  3 months ago

supermario1508624_1920.jpg

Post powstaje w ramach "Projekt 365 dni"
Witajcie!Cześć. Dzisiaj opowiem wam o najpopularniejszym trybie gry w ostatnich kilku miesiącach. Wiecie o czym teraz mówię? Oczywiście chodzi mi o wszystkim już znane Battle Royale. Nie wiecie czym jest Battle Royale? Nic straconego, za chwilę się dowiecie.Krótko o Projekcie 365 dni:


“Projekt 365 dni” jest projektem, który będzie realizowany na moich kontach. Przedsięwzięcie zakłada powstanie 365 postów, które będą ukazywały się codziennie na konkretnym koncie. Posty będą się ukazywały na kontach @mizej , @mizej-studio oraz @pl-pszczelarstwo. Projekt rozpoczyna się 1 stycznia, a kończy 31 grudnia 2019 roku. Treści będą oznaczane tagiem #365dni oraz będą reblogowane na specjalnie do tego stworzonym koncie @projekt365dni


Czym jest tryb Battle Royale


Batle Royale jest trybem gry, który opiera się na rozgrywce między graczami online. W jednym starciu bierze udział kilka, kilkadziesiąt a niekiedy nawet kilkaset graczy. Ich cel jest prosty. Pozostać ostantim ocalałym. Widzicie podobieństwo do Igrzysk Śmierci? Cała potyczka toczy się na skonstruowanej przez deweloperów mapie, która wraz z upływającym czasem zmniejsza swoją powierzchnie. Jeżeli gracz chce przeżyć musi poszukać przedmiotów, które mu w tym pomogą. Rozpoczynając od apteczek, kończąc na broniach.
Występują także gry zespołowe oraz w duetach. Działanie jest dokładnie takie same, z tą różnicą, że wygranych może być więcej.Najlepsze gry, które posiadają tryb Battle RoyaleFortnite


Gra darmowa
Fortnite jest grą najbardziej lubianą, ale zarazem najbardziej nielubianą w środowisku graczy. Dlaczego? Wszystko zapewniła bajeczna, cukierkowa grafika. Tak, Fortnite jest postrzegany jako gra dla dzieci. Spotykamy tutaj jednak rzeczy, których mogą pozazdrościć inne gry z tym trybem. Mamy tutaj naprawdę sensowny, ale nie realistyczny system/ budowania, który jest główną cechą Fortnite. No może po za tą cukierkową grafiką.

Playerunknown's Battlegrounds (PUBG)Gra płatna
Jak już zapewne zauważyliście po powyższym filmie PUBG ma o wiele, wiele bardziej realistyczną grafikę. Jest on uznawany wsród graczy za tego pierwszego, za pierwowzór. Co oczywiście jest nieprawdą. A czym wyróżnia się PUBG? Brakiem optymalizacji. No dobra, teraz jest już lepiej, ale w czas świetności tych trybów optymalizacja PUBG'a kulała. Właśnie dlatego Fortnite odniósł taki sukces. Ludzie chcieli grać w tym trybie, a nie mieli możliwości.

H1Z1

Gra płatna
Kolejna gra, która zachowuje realizm. Nie to co Fortnite... Co ciekawe pomimo swojej nawet nie złej mechaniki działania, oraz nawet ładną grafiką H1Z1 nie cieszy się wielkim poparciem ani wielkim ruchem. Moim zdaniem studio odpowiedzialne za H1Z1 spóźniło się z tą grą o dobre kilka miesięcy. Gdyby ze swoją pracą wyrobili się szybciej na pewno byliby oni królami dzisiejszego rynku.

Ring of Elysium


Gra darmowa
Jest to gra, której grafika podoba mi się najbardziej. Być może dlatego, że rozgrywka toczy się w zimowej krainie. To nadaje tej grze niesamowitości.
Dodatkowo dostajemy bardzo dobrą grafikę, którą możemy się delektować podczas rozgrywki. Co ciekawe gra ta została wydana przez twórców, którzy stworzyli PUBG'a. Ciekawe posunięcie tym bardziej, że ta gra mogła sprawiać zagrożenia dla PUBG'a. Zaskakujące jest dla mnie to, że gra ta nie cieszy się dużą popularnością.

Cuisine Royale


Gra darmowa
Tej gry na pewno niewielu z was się tutaj spodziewało. Ta gra jest formą żartu skierowanego do wszystkich twórców tego typu gier. Samo fakt, że gra ukazała się światu 1 kwietnia już o czymś świadczy. W grze możemy atakować... przyborami kuchennymi. Tak dobrze usłyszeliście. Niech nikogo nie zdziwi gdy niekiedy dostanie garnkiem po głowie.Film na dziś:Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Nie zapominaj, że Battle Royale to nie tylko nowe gry FPS. Takie Agar.io albo Bomberman pasują idealnie w konwencję. Moda powróciła.

·

Faktycznie @mys :)

Ja już mam dosyć tego gatunku. Gdzie człowiek się nie spojrzy tam Battle Royal.

Posted using Partiko Android

·

Haha!

Ja bardzo czekam na Battle Royal w World Of Tanks. Już miałem okazję testować ten tryb, ale chcę w niego pograć na serwerze głównym, a nie testowym. Moim zdaniem to jest super, szczególnie, że Wargaming podszedł do tego zupełnie od innej strony.Tutaj zamieszczam film od Hallacka, który obrazuje jak wygląda ten tryb.