Ciekawe kanały na Youtube, które musisz znać. Kilka słów o kanałach, które oglądam.

in polish •  3 months ago 

youtube897421_1920.jpg

Post powstaje w ramach "Projekt 365 dni"
Witajcie!Cześć. Jako, że wczoraj opowiadałem wam o podcastach, które słucham dzisiaj należy wam opowiedzieć o kanałach, które oglądam. Oczywiście chodzi mi tutaj o Youtube.
Przedstawiam wam kanały, które oglądam najcześciej. Oczywiście oglądam też inne kanały, do których nie zaglądam jednak tak często. Zapraszam do lektury :)

Krótko o Projekcie 365 dni:


“Projekt 365 dni” jest projektem, który będzie realizowany na moich kontach. Przedsięwzięcie zakłada powstanie 365 postów, które będą ukazywały się codziennie na konkretnym koncie. Posty będą się ukazywały na kontach @mizej , @mizej-studio oraz @pl-pszczelarstwo. Projekt rozpoczyna się 1 stycznia, a kończy 31 grudnia 2019 roku. Treści będą oznaczane tagiem #365dni oraz będą reblogowane na specjalnie do tego stworzonym koncie @projekt365dni

Kanały, które oglądam na Youtube...

Akademia Bogactwa


Akademia biznesu jest kanałem w którym Jakub Midel naucza jak najprostszym językiem osoby takie jak ja tego jak stać się bogatym. I co może was zdziwić bogaty nie znaczy zamożny. Jakub pomógł mi zrozumieć wiele rzeczy, których wcześniej nie wiedziałem. Przekazał mi także wiedzę, która bardzo pomogła mi w postrzeganiu świata. Pomimo tego, że Akademią Bogactwa Jakub promuje swoje kursy to jego darmowe filmy są naprawdę merytoryczne i godne uwagi.
Link do kanału

Dla Pieniędzy


Na wstępie możemy już wydedukować jakie treści znajdują się na tym kanale oraz po co został on stworzony. Kanał należy do grupy abstra, a prowadzącym jest Paweł Swinarski. Na kanale znajdziemy materiały związane z ekonomią, sprzedażą, marketingiem i gospodarką podane w bardzo przystępnej formie. Całość prowadzona jest w formie ciekawostek popartych statystykami.
Link do kanału


7 metrów pod ziemią


Kolejnym kanałem, którego na bieżąco śledzę jest. Ukazują się na nim bardzo ciekawe, nierzadko wstrząsające treści. Zamieszczane są tam wywiady z osobami z trudnymi przeżyciami. Nazwa 7MPZ wzięła się z faktu, że wszystkie materiały są nagrywane na podziemnym parkingu. Na tym kanale znajdują się np. wywiady z balsamistą zwłok, złodziejem, prostytutką czy chociażby ofiarą pedofila.

Link do kanału

Crypto Masters


Crypto Masters to kanał na któym ukazują się treści związane z kryptowalutami. Zazwyczaj są to newsy. Niekiedy są to jednak materiały czysto polityczne, w których twórca analizuje zachowanie rządu i podległych mu placówek. Jeżeli ktoś jest zainteresowany kryptowalutami to bardzo polecam zapoznanie się z tym kanałem.
Link do kanału


Kuba Klawiter

Kuba prowadzi kanał na którym recenzuje, ocenia, testuje nowinki technologiczne. Najbardziej znaną jego serią jest "Tech Week", w którym to co tydzień w niedzielę publikuje przegląd technologiczny z ubiegłego tygodnia. W jego filmach nigdy nie brakuje dużej dawki humoru.

Link do kanału


Film na dziś:Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

co może was zdziwić bogaty nie znaczy zamożny

Rozwiniesz? Widziałem kilka filmów tego faceta, ale nie wiem czy dobrze rozumiem co masz na myśli mówiąc "bogaty nie znaczy zamożny".

·

Bogaty = osoba, która osiągnęła to co dla niej jest ważne, składają się na to wiele rzeczy. Są to np. szczęście, zamożność, zdrowie, poczucie bezpieczeństwa.

Zamożność = To ile pieniędzy masz. Tutaj są tylko pieniądze, a nie jak w bogactwie. Jeżeli jesteś zamożny na rok to oznacza, że możesz przeżyć przez miesiąc bez żadnego dodatkowego dochodu, tylko Twoje oszczędności.

Chętnie podesłałbym Ci film, ale osoba odpowiadająca za konto Akademia bogactwa usunął filmy. Zdziwiłem się, bo wcześniej tego nie widziałem.

Jest tu parę kanałów, które chciałbym lepiej poznać. Ale nie wiem czy znajdę na to czas...

·

Aj @kusior znam ten problem.
Ostatnio gubię dużo czasu, a nawet nie wiem gdzie on ucieka. Muszę poszukać tego złodzieja, tym bardziej, że nie mam czasu na pisanie :(