Steemflacja? Jak wygląda sytuacja po dzisiejszym hardforku?

in polish •  2 years ago 

Dzisiaj miał miejsce hardfork pt. "równość". Dzięki tym zmianom duża część środków została "uwolniona" i rzeczywiscie, ja jako nowy użytkownik odczułem tę zmianę bardzo wyraźnie. Wszystkie posty i komentarze poleciały 3, 4 a nawet 5 razy w górę jeśli chodzi o potencjalne payout. Siła głosu skoczyła z 0,01 na 0,15. Jednak coś za coś. Spójrzcie na wykres poniżej.

IMG_20170621_013922.png

Czekam na wasze opinie w komentarzach. To dopiero początek korekty? A może nie ma to nic wspólnego z hf? Czy trend się odwróci?

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Rynek sam się reguluje - trudność dla nowych użytkowników się zmniejszyła więc cena jest proporcjonalna niższa.

O! Witam nowego kolegę - chyba! ;) No reguluje, reguluje, ale nie do końca sam. Tutaj reka rynku była widzialna i pozmieniała zasady gry. :)

A witam! :) Dokładnie tak, sporo czytałem o ostatnim hardforku i był to również jeden z powodów który przekonał mnie do platformy. Podchodziłem dawno temu do steemit, jednak bardzo ciężko było się przebić z ciekawymi artykułami. Głównie trafiały newsy z świata kryptowalutach z "silnych" kont. Teraz widzę że dysproporcje są na całkiem innym poziomie.

Witaj:) Wśród Swoich.

owa korekta nie ma nic wspólnego ze zmianą. Dlaczego tak myślę? Bowiem, poloniex (największa giełda, której rynek wpływa na cenę STEEM i SBD), cały czas z powodu hardforka ma wstrzymane przelewy w obie strony:

Selection_999(212).png