Uncharted 4 Kres Złodzieja odc.4 Gameplay PS4 Pro PL

in polish •  last year 


Zapraszam do oglądania czwartego odcinka z mojej serii z gry Uncharted 4 Kres Złodzieja. W dzisiejszym odcinku dowiemy się w jaki sposób i za jaką cenę Sam uciekł z więzienia. Hector Alcazar wybawiciel i jednocześnie koszmar Sama. W dalszej części udamy się na aukcję, na której jednym z przedmiotów jest krzyż Henry’ego Every.

Uncharted 4: Kres Złodzieja stworzone przez studio Naughty Dog miało swoją premierę 10 maja 2016 roku wyłącznie na PlayStation 4. Uncharted 4 ma być ostatnią odsłoną cyklu wieńczącą historię Nathana, pod którego w polskiej wersji językowej wcielił się Jarosław Boberek. Akcja gry toczy się trzy lata po wydarzeniach z trzeciej części, w której to przyjdzie nam kierować losami Nathana Drake’a. Spokojne życie Nathana i jego żony Eleny zmąci pojawienie się Sama uznanego od piętnastu lat za zmarłego. Drake’a postanawia pomóc bratu odszukać skarb pirata Henry’ego Every i ruszają w podróż do Libertalii – pirackiej kolonii na Madagaskarze. Życie Sama jest uzależnione od odnalezienia rzeczonego skarbu.W Uncharted 4 pojawiły się także tryby gry wieloosobowej i kooperacji. Rozgrywka w nich przypomina tę z poprzednich części gry.

Muzyka w intro i zakończeniu: Josh Woodward
https://www.joshwoodward.com/song/HouseInMyHead

{Max grania - zero gadania}
Zapraszam do oglądania:)

Jeśli się podobało to zostaw komentarz i łapkę w górę :-) .


▶️ DTube
▶️ IPFS
Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Siemanko, za niedługo wprowadzimy kategorie dotyczące tagów dlatego zapraszam Cię na chat dla graczy gdzie zapewne wrzucimy post odnośnie tego jaki tag do czego się będzie dokładnie odnosił (dzięki temu też dotrzesz do szerszej publiki i pomożesz nam rozwinąć tagi) ale również będziesz mieć możliwość pogadać z innymi polskimi graczami prosperującymi na steemit. https://steem.chat/channel/pl-gamers