Farming Simulator 19 – wymagania sprzętowe i data premiery

in polish •  last year 

Wymagania FS19 – minimnalne:
System operacyjny: Windows 7, 8 lub 10 (w wersji 64-bitowej)
Procesor: Intel taktowany zegarem 2,5 GHz lub czterordzeniowy odpowiednik AMD
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 560, AMD Radeon 7770 lub lepsza; 2 GB
Pamięć RAM: 4 GB
Miejsce na dysku twardym: 20 GB
Data premiery i cena Farming Simulator 19
Nie tylko wymagania sprzętowe gry zostały ujawnione, lecz również jej data premiery. FS19 zadebiutuje 20 listopada tego roku na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Kto będzie chciał zaopatrzyć się w wersję gry PC, zapłaci za nią 129,99 zł. Cena na PS4 i Xbox One wynosi natomiast 199,99 zł. W każdym przypadku możemy liczyć na edycję z polskimi napisami.

Jeśli natomiast zamówimy Farming Simulator 19 przed premierową, zgarniemy bonus w postaci pojazdu serwisowego Retriever z napędem 4×4.

Farming Simulator 19 wykonuje wielki krok naprzód, udostępniając największy zestaw pojazdów w historii! Gracz może pokierować wiernie odtworzonymi pojazdami i maszynami wiodących marek, takich jak John Deere (największy producent maszyn rolniczych na świecie; po raz pierwszy w grze), Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone i Deutz-Fahr.

W grze Farming Simulator 19 znajdą się nowe tereny w Ameryce i Europie, na których będzie można rozwijać i rozbudowywać swoją farmę. Pojawią się także interesujące prace związane z uprawą bawełny i owsa, nie wspominając o nowych maszynach rolniczych! Gracze hodują świnie, krowy, owce i kury, a tym razem po raz pierwszy mogą także wsiąść na konia i przemierzać rozległe tereny wokół gospodarstwa.

Seria Farming Simulator pozwalała nam dotychczas kupować pola od innych rolników. Lecz co powiecie na to, że w FS 19 będziecie mogli nabyć kawałek terenu i zbudować na nim własne gospodarstwo, stawiając różne zabudowania? Na tym jednak nie koniec, ponieważ nasze nieruchomości będziemy mogli ulepszać, np. poprzez dodawanie do nich ogrodzeń i innych elementów charakterystycznych dla farmy, jak zagrody.

Świetne jest również to, że budowanie farmy będzie możliwe nie tylko w trybie dla pojedynczego gracza, lecz również w trybie multiplayer Farming Simulator 19. W tym drugim przypadku będzie jednak ograniczenie – w świecie gry będą mogły istnieć maksymalnie cztery gospodarstwa.

small_1644908542.jpg

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!