[Niedźwiedzia Logika: 002]- Miś o małym rozumku wyjaśnia STEEMa steemCreated with Sketch.

in polish •  11 months ago 

Niedźwiedziowa Logika to seria "wyjaśniająca" niepisane zasady, którymi rządzi się Blockchain Steem. Seria nie ma na celu bezpośrednich ataków na konkretne osoby, a jedynie na ukazanie patologicznych idei na których opierają się użytkownicy platformy.

girl-477015_1280.jpg

"Na Steemit nie ma cenzury...."

... przynajmniej do czasu, gdy nie zaczniesz otrzymywać flag od mocnych kont.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Hmm, nie bardzo rozumiem, czy skłaniasz się ku twierdzeniu, że jest cenzura czy, że jej nie ma. Generalnie to usunąć nikt nie usunie, zabierze tylko kasę i ukryje post (w interface, możesz zrobić taki co będzie pokazywał tylko sflagowane rzeczy). Ostatecznie nawet tutaj, pare kliknięć i jest widoczny. Co innego właśnie widoczność, kasa = popularnosc, usunać nikt nie usunie, ale mniej osób się dowie o tym co piszesz, więc nie tyle zamknięcie ust, co zakrzyczenie. Czy to cenzura? W pewien sposób tak, ale musi istnieć. Chyba nikt nie chciałby w trending postów z linkami do pirackich gier, paszkwili i elaboratów, że pedofilia jest spoko. Musimy iść na pewne ustępstwa aby nie zamienić tego w śmietnik i raczej każdy to rozumie. Gorzej jak używa się SP do zagłuszania niewygodnych za poglądy.

Nieźle sam się "zakrzyczałeś", to jak odpalić głośną muzyke, żeby zagłuszyć swoją wypowiedź. Można też odcenzurować, ale trzeba mieć odpowiednie SP

To taka instalacja artystyczna :P

Moja opinia co do samej cenzury jest nie istotna dla potrzeb tej serii;) W tej serii staram się prezentować hasła jakich używa się podczas promocji np. steemita. Celem serii jest zwrócenie uwagi na to, że posługiwanie się tak dużymi skrótami myślowymi w mojej opinii przynosi więcej szkód niż pożytku.