Blizzard zaskoczył wszystkich. Gra strategiczna czasu rzeczywistego za darmo.

in polish •  last year

Słuchajcie Steemianie, mam dla was ciekawą informację, przypuszczam, że najbardziej zainteresuje ona graczy. Nie jest to jakaś mega nowość, ale może komuś się przyda.

StarCraft II przeszła na model biznesowy free-to-play. Co to oznacza w praktyce? Po pierwsze, gracze mogą za darmo zagrać w kampanię Wings of Liberty.
Pozostałe trzy – Heart of the Swarm, Legacy of the Void i Nova Covert Ops – trzeba sobie dokupić za 14,99 euro (około 64 złote) każda bądź za 39,99 euro w pakiecie (mniej więcej 171 złotych).


starcraftII.jpg


Gra oferuje kilka trybów rozgrywki.

Kampania fabularna to doskonały start dla wszystkich graczy, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę ze StarCraft II. Wings of Liberty, pierwsza część niezwykłej trylogii StarCraft II, jest teraz dostępna za darmo. To najlepszy moment, aby wyruszyć na podbój sektora Koprulu!


Słynący z niezwykle wysokiego poziomu współzawodnictwa, tryb rywalizacji w StarCraft II to doskonała okazja do przetestowania waszych umiejętności. Gracze o różnym poziomie umiejętności mogą rywalizować z żywymi przeciwnikami lub sztuczną inteligencją w pojedynkach jeden na jeden oraz meczach wieloosobowych. Odblokujcie drabinkę rankingową po 10 dziennych zwycięstwach i rozpocznijcie swój marsz ku chwale!


Tryb współpracy łączy niezwykłe funkcje kampanii fabularnej StarCraft II z emocjami towarzyszącymi trybowi wieloosobowemu. Wybierzcie swoich dowódców spośród tak ikonicznych postaci, jak Alarak czy Nova i korzystajcie z ich wyjątkowych umiejętności, by dostosować się do stojących przed wami wyzwań! Wszyscy dowódcy są teraz dostępni za darmo do 5 poziomu doświadczenia. Tryb współpracy ma coś do zaoferowania zarówno dla graczy rozpoczynających swoją przygodę, jak i weteranów pragnących zdobywać kolejne osiągnięcia.


Kliknij tutaj, aby pobrać: Instalator klienta gry PL

Gdyby ktoś potrzebował więcej szczegółów, tutaj strona blizzarda: Starcraft II

hand_gray.png
Tutaj moje nowe wpisy:
nowe i aktywne
Mój blog:

@micco4

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Ale wiesz że ta gra jest w modelu f2p już od trzech miesięcy, trochę spóźniony News.

·

To prawda, że news stary, ale zdecydowanie warto przypomnieć ludziom, którzy zapomnieli :)

·

Tak, wiem, napisałem o tym na samym początku. Ale być może nie wszyscy gracze o tym wiedzą i możliwe, że komuś się przyda informacja.