:') Jak nic będę znowu płakać

in polish •  2 years ago 

Dwa dni temu płakałam nad samotnością, dzisiaj należę do tej społeczności, to piękne...
Samemu ciężko widzieć świat w ciepłych barwach, a wystarczą trzy słowa: NIE JESTEŚ SAM, i nagle wszystko jest na różowo
Pozdrawiam Was Wszystkich gorąco i OGROMNE DZIĘKUJĘ

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Jak dla mnie steemit jeden z lepszych portali do motywacji.

Na to wygląda, obserwując Wasze profile (Twój również-gratuluje) nic tylko zakasać rękawy i do dzieła ;))

  ·  2 years ago (edited)

Bardzo się cieszę, że Twoj wstępny post całkiem ładnie zarobił, że jesteś w lepszym nastroju, ale przede wszystkim - cieszę się z tego, co napisałaś o zakasaniu rękawów. Popatrz na posty polskie i zagraniczne, które są "trending", ucz się od najlepszych.

Widzę po Twoim stylu pisania i myślenia, że jeśli włożysz w to wysiłek i znajdziesz swoją "niszę" (ulubiony temat i grono czytelników), możesz tutaj zacząć powoli rosnąć i nie tylko zawierać cenne znajomości, ale rozwijać się i wspomagać naszą polską społeczność.

W razie nowych pytań, tu masz jeszcze adres naszego polskiego Steemit czat:

https://steemit.chat/channel/polish

Jeszcze raz powodzenia.

Szkoda, że nie widzisz teraz tego mojego szerokiego uśmiechu. To dzięki Tobie ;)
Niesamowite, dziękuje
Ps. I będę pisać po angielsku, domyślam się, że więcej zarobię, ale chwilkę chce od tego języka odetchnąć, tęsknię za Polską, dawno mnie tam nie było i jeszcze chwilkę nie będzie, ale TERAZ MAM WAS

Nie Jesteś Sama, masz teraz nas wszystkich.

Samotnosc jest doskonala okazja do poznania/przypomnienia sobie kim jest sie naprawde.Wystarczy dostrzec, ze potrzeba bycia z kims, nawet najsilniejsza, jest tylko uczuciem, ktore moze zostac przez nas zauwazone, zaakceptowane i zignorowane bo przeslania ono wraz z innymi uczuciami, ktorym wierzymy pierwotna radosc istnienia, ktora jest zawsze w nas.

Dokłądnie, ale nie przyznasz, że dobrze na człowieka działa jak się może podzielić z kimś tym, co osiąga poznając i odkrywając siebie? Szczery dopping, zweryfikowanie osiągnięć z kimś bliskim, inna perspektywa, mapa myśli mogą przyspieszyć i dać nowy obraz, zgodzisz się? :)pozdrawiam

Portal portalami ale wyjsc do ludsi trzeba! ☺

Czasami sytuacja taka a nie inna, nie zawsze jest to możliwe, a tak chociaż jakaś dorosła osoba po drugiej stronie ekranu. Można odzyskać wiarę w ludzi, a wtedy i w realu będzie łatwiej jak przyjdzie ten czas.

U nas to jak w jednej wielkiej rodzinie. Każdy ma swoje zainteresowania i hobby, ale jakoś trzymamy się razem. Czasami trafi się jakaś czarna owca, ale tak to już jest :)