Sort:  

No właśnie dla mnie De Mono to taki zwykły zespół popowy z lat dziewięćdziesiątych. Bardziej zdenerwował mnie brak konkretnych faktów na stronach zespołów i w związku z tym na Wikipedii, co jest trochę niedopuszczalne w naszych czasach.

Posted using Partiko Android

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.089
BTC 59518.74
ETH 1569.91
USDT 1.00
SBD 0.42