Bye Bye Białczyński

in #polishlast year


17:50

Tak skomentował brednie starego generała prawdziwy słowianin Czesław Białczyński:

Paskudna manipulacja Swet8. Po pierwsze Maciak to niezły zagończyk specjalny, manipulant i cham. Po drugie gen Skrzypczak ma rację mówiąc, że Rosja może tylko szczekać jak stary ślepy, bezzębny pies na NATO (w tym Polskę) i próbować obsikać płot na naszej granicy, a nie naprawdę Polskę ugryźć. Jakikolwiek prawdziwy atak na Polskę może sobie z góry darować. Powiedzieli jasno Putlerowi co się stanie jeśli użyje taktycznej broni jądrowej na Ukrainie – jego flota na Morzu Czarnym zniknie w godzinę po tym ataku, a jego armia na Ukrainie przestanie istnieć. Jeżeli zaatakuje Polskę to nie tylko, że momentalnie straci Białoruś, ale Rosja rozleci się na kawałki – Atak na Polskę czy Litwę, czy Estonię, a nawet na Mołdawię jest równoznaczny z takimi konsekwencjami.

Spodziewałem się po panu Swet8 czegoś poważniejszego niż argument z pyskówek i delikatnie mówiąc manipulanckich „rozważań” pana Maciaka, który demonstruje od dawna zupełną indolencję umysłową i wyalienowanie z polskiego społeczeństwa.

Ruch Dobrobytu i Pokoju dla Lemingów, którzy nie potrzebują wiedzieć jak ten dobrobyt i pokój wprowadzić, czyli wielka ściema tych którzy mu płacą. A kto mu płaci, czy też kto nim steruje? Ten kto w Polsce „sieje wiatr”… i zbierze wielkie baty.

tuataj chyba chodzi o program wyborczy lol

Ruch Dobrobytu i Pokoju dla Lemingów, którzy nie potrzebują wiedzieć jak ten dobrobyt i pokój wprowadzić

Zięba też pyta o program. Jaki kurwa program? Gdyby politycy po 1989r spełnili chociaż 1% obietnic wyborczych to Polska byłaby najbogatszym krajem na świecie. Jedyny sensowny program na te wybory to ratowanie tego co jeszcze zostało, blokowanie ustaw pisanych na zamówienie korporacji i banków oraz robienie wszystkiego by nie dać się wciągnąć w wojnę na Ukrainie. Czytając to co napisał Białczyński i mając na uwadze to że od dawna promuje pro-wojenne publikacje na swoim blogu mam wrażenie że on nie może się doczekać tej wojny tak jak ten stary generał, który w drugim tygodniu wojny mówił że Rosji kończy się amunicja. lol Obaj więdzą że na front nie trafią, czy to dlatego ani jeden ani drugi nawet słowem nie zająkną się o POKOJU?

Bye Bye Białczyński. Sam sobie czytaj swój blog.


Posted from https://blurtlatam.intinte.org


You can read this text in the original on the Blurt platform.

Coin Marketplace

STEEM 0.19
TRX 0.14
JST 0.030
BTC 62740.92
ETH 3354.24
USDT 1.00
SBD 2.46