BitTube - decentralizacja informacji

in polish •  last year 

Zrzut ekranu 2018-09-30 o 19.12.32.png

BitTube , kontynuacja wizji stworzenia światowej innowacyjnej platformy, która stara się objąć wszystkie sposoby tworzenia, udostępniania treści. Użytkownicy mogą tworzyć własne wizualne środowisko pracy za pomocą motywów personalizacji. Każdy jest wyjątkowy i każdy zasługuje na to, by czuć się komfortowo przed ekranem.
Jedną z nowych funkcji jest złącze YouTube, za pomocą tego narzędzia eksport zawartości Twojego kanału YouTube do Bit.Tube to tylko jedno kliknięcie (lub dwa). Powód, dla którego ta funkcja jest tak ważna jest fakt, że twórcy treści lub właściciele praw autorskich są właścicielami ich produkcji i mają pełne prawo pokazać wszystko jak chcą, gdzie chcą i komu chcą . Jeśli zastanowisz się, jak dokładnie oceniane są ich filmy na innych platformach, zobaczysz, jak zarobki twórców z ich filmów zależą od liczby reklam wyświetlanych przed filmem i w jego trakcie, a to nie ma nic wspólnego z jakością. Teraz z Bit.Tube to się zmieni.
Kolejna dodana funkcja umożliwia teraz przesyłanie plików z urządzenia mobilnego. Ułatwia to "szybkiemu" vloggerowi dodawanie filmów w drodze.
Z żywych dyskusji w naszych kanałach komunikacji otrzymaliśmy cenne sugestie od naszej społeczności.
Platforma jest oparta na systemie plików IPFS (InterPlanetary File System).
Sposób, w jaki funkcje Bit.Tube umożliwiają ludziom dostęp do informacji jest szybszy i bezpieczniejszy ponieważ cała zawartość jest zdecentralizowana i zbieramy informacje z najbliższego źródła i niekoniecznie z jakiegoś zdalnego serwera. Dzieki temu ludzie mieszkających w odległych rejonach, mogą łączyć się tak łatwo, jak ludzie w dużych miastach. Poprawi to sposób korzystania z informacji cyfrowych. Dzięki temu sieć jest bardziej odporna i wydajna.
Zaprojektowaliśmy platformę tak prostą, jak to tylko możliwe, aby każdy, kto może korzystać z YouTube, mógł korzystać z Bit.Tube. Nie musisz wiedzieć nic o wydobywaniu lub kryptowalutach, aby być częścią tego świata. Mining działa w tle .
I nadal większość ludzi, którzy po raz pierwszy słyszą, że ich komputer będzie używany do wydobywania, boi się. Niektórzy z nich myślą, że ich laptop sprawi, że ich rachunek za elektryczność gwałtownie wzrośnie lub nie będą mogli używać swojego urządzenia do wykonywania innych zadań podczas oglądania. Wszystko powyższe jest zrozumiałe, ludzie boją się nieznanego, więc postawiliśmy sobie za misję, aby pomóc im lepiej zrozumieć, w jaki sposób nowy Internet może dla nich pracować . Będziemy mieć więcej mocy, jeśli połączymy nasze zasoby komputerowe, dlatego internet jest tak ważny bo łączy miliony komputerów.
Bez reklam, bez przerw
Bit.Tube to przykład rzeczywistego wykorzystania najnowszej technologii, która przyniesie korzyści wszystkim poza konsumpcjonizmem, który został wdrożony przez ciągły wysiłek ze strony reklamodawców .

Zrzut ekranu 2018-09-30 o 21.32.39.png

Krótkie video na temat projektu

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

a słyszałaś o dtube @marcelina2009? wiesz może, która z tych platform jest lepsza (rozumiejąc przez to more user - friendly i opłacalna), o ile można je porównać?

Dtube jest oparty o blockchain STEEMa tak jak Steemit. BitTube ma swój blockchain . Bardzo dobry projekt. Zarabiasz oglądając i publikując.

dzieki za odp Kasia.

hm , czyli rozumiem ze roznica lezy po prostu w osobnym blockchain'ie, bo na DTUbe tez zarabiasz publikujac i ogladajac (no lub moze raczej wspierajac przez upvote/comment)