PLANY

in polish •  last year

IMG_20180406_082754.jpgWSTĘP
Jestem tego pewny ze każda osoba na świecie ma coś takiego co sprawia jej ogromną przyjemność podczas jej wykonywania. Dla mnie tym czymś jest wędkarstwo. Pierwsze swoje zmagania miałem już w dzieciństwie kiedy to spędzałem dużo czasu nad woda z wędka wpatrzony w spławik, innej metody wtedy jeszcze nie znalem. Przygoda ze spinningiem zaczęła się latem 2016 roku kiedy znudzony obserwowaniem spławika wziąłem blaszkę jeszcze chyba po dziadku i rzuciłem w kierunku wody. To możne się wydawać naprawdę nierealne ale MIAŁEM branie, ryba wyskoczyła z wody za moja przynęta którą prowadziłem bardzo szybko, z niedowierzaniem rzuciłem znów w to samo miejsce z nadzieja ze sytuacja się powtórzy. Ku moim oczom znów pokazała się ta sama ryba która znów zaatakowała blaszkę ale tym razem skutecznie. Wyciągnąłem spanikowany i ucieszony szczupaka który miał około 30 cm . Pewnie niektórzy powiedzą "szczęście nowicjusza", nie mowie ze tak nie było ale to był początek przygody której końca nie widzę .....

TO CO BĘDZIE
Mając 19 lat i 3 lata stażu bycia spinningistą mam już na koncie pewna ilość ryb i umiejętności które wypracowałem podczas wszystkich wypadów. Zawsze próbuje dawać z siebie wszystko podczas łowienia. Po wędkowaniu analizuje sobie w głowie wszystkie czynniki wpływające na efektywność. Teraz będę to robił tutaj, będę pokazywał swoje metody i strategie. Podzielę się licznymi widokami z nad wody i pochwale się wynikami. Ilość wpisów będzie uzależniona od częstotliwości wypadów. Będę starał się być konsekwentny i wstawiać przydatne informacje.

ŁOWISKA
Tak, woda nad którą się łowi ma kluczowy wpływ na efekty ale ja się tym nie zrażam. Będę głównie łowił na wodzie która nie jest niczym specjalnym i jeszcze jej nie znam ale myślę pozytywnie i na pewno szybko nie odpuszczę.

Jeśli to przeczytałeś to dziękuje i pozdrawiam, liczę na komentarz :)

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

WARNING - The message you received from @masjuan is a CONFIRMED SCAM!
DO NOT FOLLOW any instruction and DO NOT CLICK on any link in the comment!
For more information, read this post: https://steemit.com/steemit/@arcange/phishing-site-reported-upperwhale
Please consider to upvote this warning if you find my work to protect you and the platform valuable. Your support is welcome!