Urodziny Hitlera, bla, bla, bla TVN...

in #polish3 years ago (edited)

Untitled-1.jpg

Zapewne każdy z Was słyszał na początku tego roku o akcji TVN-u, jaką było zdemaskowanie w jakimś tam lesie, grupki osób organizującej Urodziny Htlera. No piękna akcja - dziennikarze tejże stacji jakimś dziwnym cudem zdołali przeniknąć w szeregi organizacji, która organizuje tak kontrowersyjne wydarzenie. Nieprawdopodobne? Być może. Nawet bardziej - mocno wątpliwe. Używając niemalże kultowego hasła:
"Przypadek? Nie sądzę".

No dobrze... To idąc trochę bocznym torem od całej historii - praktycznie codziennie zwiedzam portal satyryczno-demagogiczno-opinio(tfu!)twórczy ONET, oczom moim zjawił się artykuł traktujący o... Laureatach nagrody Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego (to założyciel tegoż radia, o czym doniosła mi pewna encyklopedia internetowa).
I tutaj wracamy do wątku o urodzinach pewnego klauna, który był ładne kilkadziesiąt lat temu poprzednikiem pani Angeli Merkel... Laureatami wspomnianej nagrody zostali (UWAGA!) autorzy reportażu o słynnej rocznicy narodzin małego Adolfa...
Jak wymowne jest to, że nagroda ta została przyznana w momencie, gdy gruchnęła informacja, że jest wielce prawdopodobne, że TVN mógł finansować tę hucpę i ustawkę, aby zdyskredytować pewną grupę społeczną naszego kraju, przypisując im łatkę neofaszystów. Można powiedzieć, że mleko się rozlało w momencie, gdy ta szopka w stacji "Tusk Vision Network" miała miejsce i żadne sprostowania nie zmienią już w pewnym stopniu wtłoczonej w mózgi odbiorców teorii. Jednak jeśli zostałaby wymierzona bardzo dotkliwa kara za fabrykację reportażu o takim kalibrze, to może miałoby to jakiś wydźwięk, że oto ta stacja potrafi posunąć się do wszystkiego, aby wejść w 4 litery pewnemu słynnemu politykowi z Sopotu, będącemu obecnie "Królem Europy".
Aby nie być gołosłownym, link to niemieckich mediów (onet):
https://kultura.onet.pl/film/wiadomosci/autorzy-reportazu-polscy-neonazisci-laureatami-nagrody-radia-zet-im-andrzeja/p904nwc

Sort:  

Gość się zwyczajnie broni. Ustawka to jego strategia.
Więc to o "ustawce" to albo więcej dowodów, albo bez spisków proszę.

Tak? A zdjęcia hajlującego operatora TVN na tyle swastyki, który otrzymał tę nagrodę to skąd się wzięły?
http://m.niezalezna.pl/245886-te-zdjecia-szokuja-hajlujacy-operator-tvn-ze-swastyka-w-tle

Akurat jak ktoś organizuje takie coś jak urodziny Adklfa, to raczej będzie się z tym kryć i 20 razy sprawdzi każdą osobę, zanim ją zaprosi, żeby nie mieć problemów. A tu nagle pojawiają się dwie osoby z TVNu... to śmierdzi ustawką na kilometr.

Na ten moment to tylko zwykła prowokacja dziennikarska. To, że hajluje to znaczy że wczuł się w "temat". Proste.
Nie dziwi cię, że u "organizatora" tej "zabawy"( w jego mieszkaniu) znaleziono tak dużo elementów związanych z ideologią która zamordowała tak wielu naszych rodaków?