Mój drugi raport #perpetuummobile

in polish •  last month 

Ponownie dzięki zaufaniu jakie okazał mi @mmmmkkkk311 mogłem przez ostatni tydzień wspierać jego głosem polską społeczność. Po reaktywacji projektu #perpetuummobile, o którym możecie poczytać w tym poście zmienione zostały główne zasady projektu, obecnie "kuratorzy PM" przy użyciu otrzymanych darmowych SBD od @mmmmkkkk311 mogą wspierać wszystkie posty z tagiem #polish, za wyjątkiem swoich postów i postów ludzi umieszczonych na blackliście MK.

check-3574594_1920.jpg

Tydzień temu otrzymałem ponownie od @mmmmkkkk311 7SBD na wsparcie polskiej społeczności. Podobnie jak ostatnio zdecydowałem się na wydawanie 1 SBD dziennie, tylko tym razem ze wszystkich postów publikowanych tego dnia na #polish wybierałem jeden, który otrzymywał głos o wartości około 75 % głosu @mmmmkkkk311. Żałuję tylko, że czasami musiałem odbić się od ściany blacklisty, ale nie wnikam co i jak, jeżeli uważałem, że taki post wart jest wyróżnienia to oprócz mojego skromnego głosu otrzymywał głos kupiony przeze mnie u @tipu.

Poniżej lista postów o głosowanie na które wnioskowałem do @mmmmkkkk311:

Wartość głosu (SBD)AutorArtykuł
1@serowar14 miesięczny ser
1@lubomirProblem kalkulacji ekonomicznej - dlaczego socjalizm nie działa tak jak życzyli sobie tego socjaliści?
1@shirophantomhiveStrzeż się wirusa pupy - recencja 12-odcinkowego horroru o wdzięcznym tytule "Pupa"
1@zimnaherbataTort na zakończenie roku
1@tomiiZłap Zachód Słońca Edycja II- Konkurs z nagrodami Rozpoczęty
1@tomosanShincha - pierwsza herbata sezonu - jak wybrać, gdzie kupić? 新茶
1@helcimWładysław Wincze - dlaczego trzeba wiedzieć kto to

vote-146962_1280.png

Starałem się wybierać bardzo dobre ale niedocenione posty, które moim zdaniem są godne uwagi. Wszystkim docenionym serdecznie gratuluję, a tych których artykuły nie zostały przeze mnie zauważone w ostatnim tygodniu przepraszam i obiecuję poprawę :)

Dziękuję @mmmmkkkk311 za zaufanie jakim mnie ponownie obdarzyłeś, mam nadzieję, że Cię nie zawiodłem i jestem gotowy na współpracę w przyszłości.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!