Polacy łączmy się

in polish •  last year 

Witam
Polacy łączmy się na Steemit. Z tego co zauważyłem to dużo ludzi potrafi tylko hejtować. Kto duża moc głosu niech wspiera nowe, sensowne blogi ( nie mówię tu o sobie, żeby zaraz nie było hejtu) pomaga rozwijać się i przy okazji zarobić.
Piszcie w komentarzach kto ma dużą siłę głosu i chce pomóc innym. Piszcie też Ci kto był by zainteresowany taką pomocą i pisze dosyć sensowne posty. Stwórzmy polską grupę wsparcia.
Pozdrawiam
xnormal_glowna_158808444dbaf074d6c3874e2242fedd.jpg.pagespeed.ic.BCpvQuQscY.jpg

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

dobry pomysł, ale nie sądzę że chwyci. ja mam słaby głos, ale lajkuję w miarę możliwości bo wiadomo że nie mogę zejść poniżej 80%

Ale przeciez tak wlasnie jest. Sa grupy potworzone tematycznie gdzie ludzie o tych samych zainteresowaniach pisza ciekawe artykuly. Sa takze boty i listy uzytkownikow ktorych tresci sa promowane i kazdy moze sie na taka liste dostac.

Dodatkowo wieloryby przeszukuja tresci i promuja nowych uzytkownikow. Z tego co widze w Twojej histori postowania to znalazles sie po drugiej stronie barykady skad naprawde jest ciezko wrocic [ale da sie bo juz niektorzy tego dokonali]. Najlepszym sposobem jest zmiana modus operandi w kwestii wstawiania tresci [jak najwiecej autorskich] bo w tej chwili mysle, ze wieloryby wrzucily Ciebie do jednego worka z memami, botami oraz filmikami "super youtuberow".

Na zachete wespre Ciebie moim glosem :) mimo, iz jego sila jest mizerna.

·

wiem ale jak już napisałem nie chodzi tu o mnie tylko ogólnie mam takie wrażenie ze polak polakowi nie pomoże tylko da hejt