Blockchainy w niedalekiej przyszłości

in #polish2 years ago (edited)

Znalazłem na YT dwa opracowania przyszłości w finansach, które warto rozpoznać. Znakomicie wyjaśnione są nowe gwiazdy na następne lata: tokeny STO oraz Interoperability.

Scecurity Token Offering, to prawnie uregulowana forma dawnego ICO (Initial Coin Offering taki rodzaj crowdfundingu), które często bywało niebezpieczne (sam się na tym przejechałem na niezłą kasę -ale jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz). STO ma rozwiązywać większość tych problemów, jeżeli zostanie dobrze zrobione - to wtedy może się okazać kolejnym hitem inwestorów, ceniących sobie większe bezpieczeństwo.

Interoperability, to łączenie danych z różnych blockchainów, w odróżnieniu od totalnych rozwiązań Ethereum i innych takich. Filozofia interoperability wydaje mi się najrealniejszą przyszłością, dającą największe profity, posłuchajmy więc eksperta:

STO, jak sądzę, wygrają jeszcze w tym roku, a interoperability za parę lat.

Sort:  

Hello @kungalu! This is a friendly reminder that you have 3000 Partiko Points unclaimed in your Partiko account!

Partiko is a fast and beautiful mobile app for Steem, and it’s the most popular Steem mobile app out there! Download Partiko using the link below and login using SteemConnect to claim your 3000 Partiko points! You can easily convert them into Steem token!

https://partiko.app/referral/partiko

Congratulations @kungalu! You received a personal award!

Happy Birthday! - You are on the Steem blockchain for 2 years!

Click here to view your Board

Support SteemitBoard's project! Vote for its witness and get one more award!