Space Force all the way!! Teoria spisku pierwszych sił kosmicznych na Ziemi. Część 1

in polish •  9 months ago  (edited)

Powstaje pierwsze w historii ludzkości wojsko w kosmosie! I tak, i nie. Obecność sił zbrojnych wielu państw w kosmosie jest faktem. Satelity szpiegowskie i prawdopodobnie bojowe istnieją od lat, i "wiszą" nad naszymi głowami. Jest wiele historii, które mówią o powiązaniach przywódców państw z kosmitami. Teorie te nabierają zupełnie nowego kształtu po zapowiedzi wiceprezydenta USA Mika Pence o powołaniu w 2020 roku szóstej formacji wojskowej w USA.

Skąd się to bierze? Chyba wszystko miało początek w Roswell. 2 lipca 1947 roku niedaleko tej sławnej miejscowości "coś" się rozbiło. W pierwszym oświadczeniu wojsko USA potwierdziło rozbicie się statku pozaziemskiego. Oczywiście natychmiast to oświadczenie zdementowano, ale to zdarzenie rozpoczęło spekulacje na temat UFO i obcych. Oczywiście oświadczenie o rzekomym rozbiciu się UFO mogło być specjalnie stworzoną przykrywką do odwrócenia uwagi od tajnych projektów, to nawet gdyby tak było, to obserwacje UFO są faktem.


UFO lub USO to nie koniecznie obcy


UFO lub USO oznacza, że zaobserwowano jakiś obiekt, który jest niezidentyfikowany. I w sumie tyle. Nie każda obserwacja takich obiektów potwierdza obserwacje obiektu pochodzenia pozaziemskiego. MUFON (organizacja badająca fenomeny UFO i USO) częściej demaskuje wszelkiego rodzaju fotomontaże lub błędnie zrozumiane obserwacje niż potwierdza zarejestrowanie czegoś niezidentyfikowanego. No, ale istnieje wiele przypadków, których nikt na razie nie jest w stanie wytłumaczyć. 

X-37B tajny wahadłowiec


Powstanie kolejnej formacji sił zbrojnych jest tłumaczone koniecznością obrony satelitów wojskowych i komunikacyjnych oraz zapobieganie atakom z przestrzeni kosmicznej. Jednak działania mające na celu obronę przed takimi zdarzeniami już są prowadzone przez armię USA. Wiele tajnych operacji wojskowych jest prowadzonych od lat. Ostatnio głośno było o takiej operacji kiedy to X-37B (mały wahadłowiec USA) powrócił na ziemię po 718 dniach z przestrzeni kosmicznej. Warto zauważyć, że nie była to pierwsza tego typu misja X-37B, a to co faktycznie robił w przestrzeni kosmicznej to tylko czyste dywagacje.

X-37B na zdjęciuWydaje się jednak, że było to przygotowanie do powstania sił kosmicznych, które z pewnością były od dawna planowane.  Ciekawe jest również to, że nikt nie wie jaka była trajektoria lotu X-37B. Mógł być dosłownie wszędzie (no w granicach rozsądku).

Tutaj warto na chwilę zatrzymać się przy teoriach, które mówią o przerywaniu nagłym transmisji live z ISS. Przerwy te były pożywką dla teorii obserwacji UFO, ale również mogły być spowodowane rejestracją przelotu tajnych pojazdów takich jak X-37B. To było by zrozumiałe i nic w tym dziwnego.  Zagadek przerywania transmisji z ISS na pewno nie rozwiążemy, więc pozostawimy je na chwilę w tym miejscu (chociaż w przyszłych postach do nich wrócę).

Wypowiedzi ważnych ludzi


Wielu polityków wypowiadało się otwarcie o obserwacjach UFO. Byli wśród nich prezydenci, ministrowie oraz dziesiątki wojskowych i kosmonautów. Szczegółowo opiszę to w kolejnych postach, jednak zaczepiam o ten temat w kontekście powstania sił zbrojnych. Wypowiedzi oraz zgłaszanie obserwacji UFO przez tak ważne osobistości jak Jimmy Carter (były prezydent USA - tzw. prezydent od UFO) dają trochę do myślenia. Większość sławnych wypowiedzi szczegółowo opiszę w kolejnych wpisach i znajdziecie tam wiele znanych osobistości.

Pozaziemscy oficerowie i tajne statki kosmiczne USA


Dzisiaj słowa McKinnona - hakera, który włamał się do sieci amerykańskiej armii i ponoć odnalazł dowody istnienia pozaziemskiej armii USA, nabierają nowego znaczenia. Czy armia USA powoli przygotowuje nas do faktu, że już są w posiadaniu operacyjnych sił zbrojnych w kosmosie? Gdyby tak było,  to z pewnością nie szybko dowiemy się o tym, a pomału będziemy oswajani z tym faktem. Upłyną dekady zanim armia stopniowo odtajni taki fakt, o ile jest to faktem. 

Przypomnę tutaj, że myśliwce F-117 były przez wiele lat tajemnicą, o której nikt nie wiedział, a dopiero po jakimś czasie stały się jawne. A to tylko myśliwiec, gdzie nam do odtajnienia całej floty sił kosmicznych. Z pewnością długo na to poczekamy, chyba że wydarzy się coś nieoczekiwanego.

Następna część już jutro.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Przeczytaj kilka razy zanim dodasz artykuł:) Masz głos, ale Popraw błędy. pozdrawiam

Powstają pierwsze w historii ludzkości wojsko w kosmosie!

·

Najmocniej przepraszam za błędy, będę starał się bardziej. Dziękuje za głos :)