Rozczarowanie - i przykre pożegnanie na zawsze... żegnajcie Mirko..żegnajcie było zajebiście z Wami !

in polish •  2 years ago  (edited)

foto1.jpg

Postanowiłem wyjść całkowicie z sceny kryptowalut - a zwłaszcza z Mirko oraz z wszelkich kanałów prywatnych.

Powodem jest to, że cokolwiek napiszę - to jest to negatywnie odbierane - mimo że tak naprawdę co chwila ktoś na Mirko na coś nagania, jak nie na BTC to na inny altcoin czy token lub ico.

A więc zacznijmy od początku.
Mirko zarzuca mi,że naganiam na zakup Populous - a nie zauważa że pod każdym moim wpisem w przeciwieństwie do innych ja ostrzegam, że inwestycja ta jest bardzo ryzykowna i by w nią nie wchodzić bez odpowiedniej wiedzy.

Cóż - moi przeciwnicy widzą we mnie wroga - obojętnie co bym pisał i mówił. Dlatego schodzę z sceny krypto świata definitywnie. Pozostanę wyłącznie jako cichy obserwator. Nie będę reagował na żadne prowokacje Mirko.

No i moje ostrzeżenie odnośnie POPULOUS

To prawda co mówi @nocnyjanek na wykop.pl że ja i wielu inwestorów kupiło Populous w tzw. PREICO ( przedsprzedaż ).
Kłócił bym się czy to tanio ... nocnyjanek twierdzi że kupiliśmy za grosze a teraz namawiamy innych na zakup po wejściu na giełdę.

Gdzie ja namawiam? Zawsze prawie zawsze daję wpis na dole że ostrzegam przed taką inwestycją.

Ostrzegam dlatego, że w przedsprzedaży faktycznie ta cena w stosunku do tego hype na Populous może okazać się groszowa.
Dlatego nie kupujcie POPULOUS jeśli nie jesteście przekonani co do tego że będzie rósł. Ostrzegam dlatego, że wielu inwestorów może zrzucić swój zarobek właśnie na Was nowych inwestorów. ( ale tak naprawdę tak właśnie wygląda cały rynek kryptowalut - jedni kupują inni zrzucają na tych co dopiero wchodzą ) Podaż i popyt walczą ze sobą.

Usunąłem definitywnie konto z Wykop.pl ( jestem zarejestrowany tam pod innym loginem ale wyłącznie jako obserwator - ponieważ wiele ciekawych informacji można w tym gąszczu gównoburzy na Mirko wyczytać )

Usunąłem też swoje konto z kanału disqord - gdzie co prawda nikt nie chciał bym odchodził - ale nie chcę być kojarzony z kimś kto nagania. Trochę przykro że inni nie zauważają że tak naprawdę co drugi nagania nie tylko na tym kanale ale i na Mirko jak nie na Bitcoin to na ICO lub co gorsza na ewidentne już scamy takie jak dascoin lub to co ostatnio Kołcz Majk reklamował - jakś kubacoin czy coś w tym stylu nawet nie zapamiętałem nazwy tego czegoś.

Ale nie ma hejtu wobec Żukiewicza czy Kołcz Majka. Nie ma jakoś hejtowania innych Mirków - którzy ewidentnie co chwila na coś naganiają. Ale gdy ktoś napisze zupełnie to samo co ja ale nie jestem Pepciem (Amelkiem ) to to jest super wpis i warto się tym zainteresować. Ale jak ja napiszę coś - to już to się nazywa naganianiem.

Jest to dla mnie przykre - nie powiem że nie.

Ale macie co chcecie. Już Wam nie będę na pewno nigdy przeszkadzał. Nie będę odpowiadał ani na zaczepki ani na prowokacje ani na prośbę o pomoc. Jestem z Wami jako obserwator i na zawsze będę obserwatorem. Nigdy nie dokonam ani jednego wpisu na Mirko ani na żadnym prywatnym kanale.

@dawidrams - środki które wrzuciłem do wspólnej puli kanału prywatnego - proszę oczywiście zatrzymać. Również moją opłatę wpisową.

Jest mi przykro i to bardzo że się z Wami muszę pożegnać. Ta moja smutna minka avatara - faktycznie odzwierciedla to co teraz czuję. Nie chciałem byście mnie tak bardzo negatywnie odbierali. Jeśli poczuliście się urażeni - przepraszam.

Odchodzę z wielkim żalem i fakt... jest mi bardzo przykro - bo poczułem się jak wygnaniec. Widocznie na to zasłużyłem.

Życzę wszystkim dobry biznesów ! Bye !

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  
  ·  2 years ago (edited)

Każdy powienien pisać co chce, a jeżeli się nam nie podoba nie musimy upvotowac. W ten sposób następuje pozytywna selekcja, która zawsze jest lepsza od negatywnej.
Jesteśmy osobami inteligentnymi i tylko my sami odpowiadamy za własne czyny, to samo za to czy uwierzyliśmy w pewne treści - zawsze moglismy je przecież zweryfikować, czyż nie?
Radzę pozostać. Nigdy nie zadowolisz wszystkich, więc nawet nie próbuj.

Decyzja podjęta - i niech tak zostanie... dadzą sobie radę beze mnie.

Może ktoś inny ma większy dar przekonywania ode mnie. Kultura wielu narodów wbudowuje ukryte mechanizmy kontroli społecznej. Po prostu się nie daj tutaj czy w innym miejscu...
Pozd.

Poczekaj, poczekaj, to jak to ? Teraz usunąłeś ?

Myślałem, że to było 23 dni temu:
https://steemit.com/polish/@kryptotr/coraz-bardziej-jestem-zadowolony-ze-przenioslem-sie-z-serwisu-wykop-pl-na-steemit-com

amelek nie świruj, bez ciebie byłoby nudno

"Usunąłem definitywnie konto z Wykop.pl ( jestem zarejestrowany tam pod innym loginem ale wyłącznie jako obserwator - ponieważ wiele ciekawych informacji można w tym gąszczu gównoburzy na Mirko wyczytać )"

  1. Po raz 4 ? 5 ? czy 6 ? Definitywnie usunąłeś ?
  2. Piszesz "definitywnie" a w nawiasie, że jednak jesteś zarejestrowany.

Ciąg dalszy nastąpi, stawiam flaszkę, że najdalej za miesiąc, góra dwa będzie ponownie pisał na wykopie

nie wytrzymasz długo bez nas wracaj :D jeb.. mirko, discord 4life

wracaj bez ciebie to nudy na kanale będą!

nie fisiuj, wracaj na discorda :D

Żeby nie było wątpliwości : ten użytkownik https://www.wykop.pl/ludzie/Ameek/ to nie ja tylko dawny rybka z Mirko - który od zawsze robił mi docinki.

Kiedy wracasz na wykop ? Po urlopie wakacyjnym ?

Kameleon przy Tobie to taka popierdółka ;)

Ogólnie nie wracam na wykop ani przed urlopem ani po urlopie. Po co?? Jeden Mirek dobrze napisał tutaj: https://www.wykop.pl/wpis/25035113/nie-rozumiem-tej-calej-gownoburzy-o-naganianie-na-/

Cytuję: " Nie rozumiem tej całej gównoburzy o "naganianie na coś". Przecież taki pawlo nagania na bitcoina jakby to była jedyna słuszna droga. Inni naganiają na alty, jeszcze inni na kopanie krypto. Ci co nie siedzą w krypto naganiają na kupno iphona, na kupno auta, na kupno mieszkania itd... Ale wiecie co?

KAŻDY MA SWÓJ ROZUM I POWINIEN SAM ZDECYDOWAĆ CO ROBIĆ ZE SWOIM ŻYCIEM "

  ·  2 years ago (edited)

No, ale ten link nie ma z tobą nic wspólnego. Uciekłeś bo nikt cię nie lubi :P
Dodatkowo rozprowadzać po necie prywatne wiadomości ...

Skoro tak uważasz - to nie będą na pewno mnie wołali na Mirko spowrotem. No chyba że zobaczę pod tagiem krypto jakiś głos społeczności która chce mnie spowrotem i minimum 200 plusów. Czyli przedział który nie jest do zrealizowania. Dałem specjalnie taki bufor - bo wiem że Wykopki mnie nie lubią więc nie będzie nawet akcji : Wróć Amelku a co dopiero 200 plusów. Aczkolwiek wtedy może bym uwierzył że tylko garstka mnie nie chce. Na tą chwilę nie jestem zainteresowany powrotem. Nie lubią mnie więc nie wracam. Po co ja im potrzebny jestem. Bo chyba po nic.

"Postanowiłem wyjść całkowicie z sceny kryptowalut - a zwłaszcza z Mirko oraz z wszelkich kanałów prywatnych."

A 4 godziny temu to co wyżej pisałeś.

Szybciutko Ci się odwidziało ;) Facet, szacun za fantazję jesteś No 1

Absolutnie - nie mam zamiaru wracać na Mirko oraz kanały prywatne. Czytaj ze zrozumieniem.

Nie będzie next comeback ? Nie wierzę. To nie w Twoim stylu. Zatem do zo po wakacjach.

On tak ma, sam nie wie co pisze. A najlepsze jest to, że, że nie ma często pojęcia o czym pisze.
Przykład:

  • wchodził w jakieś krypto, ktoś go tam zapytał o jakiś banał i dostał odpowiedź, że on nie wie i niech ten ktoś pisze do twórcy ( a zachwalał temat super mega )
  • pytałem go "jak się kopie dyskiem" nie odpowiedział mi niestety

Wiele takich kwiatków. Najgorsze jest to w tym wszystkim, że wiele osób ma go za specjalistę, że wiele osób go tutaj plusuje.

Szkoda gadać.

Ale co przeciez da sie kopac dyskiem! Instrukcja:
Bierzesz dysk twardy
Wychodzisz na dwor
Znajdujesz miejsce gdzie wg Ciebie jest najwiecej krypto ktora chcesz kopac
Kopiesz dyskiem!

😂

Jak dołączyć do kanału na discord?

Przykro mi - nie jestem właścicielem tego kanału. Musisz kontaktować się z administratorem @dawidrams

A co ma Wykop do Steemita?

  ·  2 years ago (edited)

Dyskusja z Tobą jest bezwartościowa. Więc nie pisz do mnie.

Tak samo jak Twoje naganianie na kopanie DECENTA.

?? Decenta nie da się jeszcze kopać dyskiem. Dopiero od 100000 bloku będzie to możliwe, ale mogę się mylić. Proszę Ciebie - jak można naganiać na kopanie czegokolwiek. Mój artykuł miał pomóc osobom które zainteresowane uruchomienie oprogramowania dla DECENT. Uruchomiłem to z czystej ciekawości - a nie z chęci wykopania czegokolwiek. A jeśli będzie mój komputer kopał Decent - to w czym problem? Widzę że nadużywacie słowa naganianie. Na forum cały czas ktoś na coś nagania, tak jak jeden z Mirków napisał - to na kupno auta, to na kupno mieszkania to na kupno Bitcoin - mimo że Bitcoin wcale nie jest pewną inwestycją na przyszłość i stanowi takie samo ryzyko jak Litecoin i inne kryptowaluty. Więc tak - jeśli patrzeć pod tym kątem - to wszyscy jesteśmy w pewien sposób naganiaczami. Nie bądźmy jednak w swych ocenach - obłudni.

Bezwartościowe jest twoje konto na Steemit. Polecam też je usunąć.

Może usuń swoje. Kimże jesteś by nakazywać mi co mam robić. Gdybyś był choć trochę inteligentny wiedział byś że na steemit nie da sie konta usunąć. Po za tym nie chcę.

Flagujemy? Serio?