Już 9 lipca zadebiutuje na giełdach Populous

in polish •  2 years ago  (edited)

Już 9 lipca zadebiutuje na giełdach Populous 

Źródło projektu: http://populous.co/

Na tej stronie znajdziecie wszystkie informacje dotyczące Populous

Nie piszę tutaj że zachęcam do kupna tego tokenu - lecz tylko podaję informacyjnie że Populous startuje 9 lipca na giełdzie. https://etherdelta.github.io/#PPT-ETH

Warto obserwować również projekt LUNYR https://lunyr.com/

Myślę, że warto tym projektem się zainteresować. Cena niezależnie od kursu BTC cały czas utrzymuje się od startu tego tokena w przedziale 0.001 do 0.0016 BTC co dodatkowo stanowi o sile Lunyr.

Lunyr jest ciekawym pomysłem - zdecentralizowana wikipedia - obecnie dąży się do decentralizacji podobnie jak w Steemit.com Myślę że warto zainteresować się projektem Lunyr również pod względem inwestycyjnym na dłuższy termin.

Już wkrótce napiszę coś więcej o Populous - po 10 lipca 2017r. Na tą chwilę absolutnie wszytko znajdziecie na stronie http://populous.co/

Ostrzeżenie : Nikt z nas ani ja ani czytelnicy nie jesteśmy ludźmi bez własnego rozumu.Ostrzegam że ja nie napisałem że macie kupować populous czy też lunyr czy też cokolwiek innego. Ostrzegam przed inwestowaniem na podstawie moich wpisów. Ja w swoich wpisach wyrażam tylko swoją opinię. Jeśli traktujesz te opinie jako zachętę do zakupu lub sprzedaży opisywanej przeze mnie kryptowaluty - to jest już to Twoja decyzja a nie moja. Nikt nie każe nikomu by kopiować moje inwestycje i moje opinie. Mogę się mylić i wtedy możesz stracić wszystko. Czy rozumiesz co napisałem? Jeśli nie rozumiesz mojego ostrzeżenia to co tutaj jeszcze robisz? Pozdrawiam - rozsądnych.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Co ten projekt ma takiego w sobie, że postanowiłeś w niego inwestować?

  ·  2 years ago (edited)

Celem artykułu było podanie daty premiery. Nie zaś powody mojej inwestycji. Powody mojej inwestycji są wynikiem naszej wspólnej analizy tej inwestycji na naszym zamkniętym prywatnym kanale na którym rozmawiamy na tematy potencjalnych inwestycji. Nie zawsze jednak przekłada się to na to że dana inwestycja przynosi zysk. Są takie inwestycje które przynoszą nam straty.

Inwestując w niego, zakładasz, że nie stracisz, a wręcz raczej zyskasz. Rozumiem, że te analizy są tajne i nie ma szans na podzielenie się nimi z Polakami?

  ·  2 years ago (edited)

Uważam że osoby które zainwestowały w przedsprzedaży w Populous na pewno zyskają. Natomiast trudno powiedzieć mi czy zarobią osoby które dokonają zakupu 9 lipca 2017r.

nigdzie nie napisałem, że postanowiłem inwestować w Populous. Napisałem tylko że jest premiera 9 lipca 2017r.