Giełda Binance rozpoczyna 8 odsłonę ''Community Coin of the Month'', która kryptowaluta spośród 5 nominowanych zostanie wprowadzona na giełdę?

in polish •  last year 

binance.png

Najpopularniejsza giełda kryptowalut Binance otworzyła głosowanie na ósmą odsłonę swojej ''Community Coin of the Month''. Pięć następujących kryptowalut zostało nominowanych przez Binance, są to:
Libra Credit (LBA),
LockTrip (LOC),
Mithril (MITH),
NKN (NKN),
Polymath (POLY)

Głosowanie kończy się 30 lipca o 0:00 (UTC), po podliczeniu głosów zostanie wyłoniony zwycięzca, nagrodzony notowaniem na popularnej giełdzie kryptowalut.

Nie tylko liczba głosów ma znaczenie w tej rundzie "Binance Community Coin of the Month". Dodatkowo giełda wprowadziła nową zasadę dla głosujących użytkowników, tak zwaną zachętę do zakupu tokena Binance - Binance Coin (BNB). Po prostu im więcej BNB posiada głosujący użytkownik giełdy na swoim koncie, tym lepiej jest rozpatrywany głos na jego faworyta.

Głosowanie nie jest bezpłatne. Według wtorkowego komunikatu Binance, "użytkownicy będą musieli zapłacić 0,1 BNB za oddany głos na swojego kandydata w głosowaniu".

Binance ''Community Coin of the Month'' w ostatnim czasie spowodowało pojawienie się takich kryptowalut jak:
Zilliqa (ZIL) - zwycięzcy rundy 6, oraz Pundi X (NPXS) - w ostatniej rundzie.

Patrząc historycznie, wprowadzenie nowej kryptowaluty na giełdę Binance było równoznaczne ze wzrostem jej ceny, jak będzie w tym przypadku, czas pokaże.

Więcej informacji na temat Kryptowalut i technologi Blockchain znajdziesz na:
► Facebook - https://goo.gl/Tq6PSS
► YouTube - https://goo.gl/QjL4gs

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Ciekawe jak rozwinie się ta giełda