Dwa zdjęcia mojego psa z tego samego momentu

in polish •  2 months ago

Witam wszystkich seredecznie!

Dzisiaj chciałbym wam przedstawić dwa zdjęcia mojego psiaka z tego samego momentu, tyle że w innych kadrach oraz z innym filtrem. Zdjęcia te zostały wykonane jeszcze 1 września, aczkolwiek opublikowałem je jedynie na moim Instagramie, aczkolwiek stwierdziłem, że dobrym pomysłem byłoby je dodać także tutaj dodając jakiś tekst. Nie przedłużając, poniżej znajdują się oba zdjęcia z opisami:

Oto pierwsze zdjęcie. Wykonane ono jest w parku, a dokładniej w Toruniu. Jak widać filtr na nie nałożony jest bardziej zimny, w których by the way bardziej lubię używać, gdyż po prostu takie kolory mi odpowiadają. Według mnie fajnym przypadkiem (gdyż nie patrzyłem na to jakoś podczas robienia zdjęcia) w tle są liście, które dają powiew jesieni. Warto też wspomnieć, iż na na tym zdjęciu widoczne jest uzębienie, aczkolwiek polecam przyjrzeć się do tego na drugim zdjęciu ;)

Na poniższym zdjęciu po prawej możemy już zauważyć filtr bardziej ciepły, pasujący do koloru sierści psa. Bez powodu nie wspominałem o uzębieniu wyżej, na tym zdjęciu go magicznie nie widać. I tak... wiem, że to zdjęcie wygląda nijak podobnie do tego wyżej oraz nie wygląda na takie, które byłoby z tego samego momentu. Aczkolwiek było one wykonane sekundę po tym wyżej, magia :D

PS: Pierwszy raz robiłem coś przy pomocy takiego markdown'a, więc jeżeli nie jest to jakoś najlepiej zrobione, to przepraszam z całego serca, ale akurat tego dopiero się uczę ;)

No i to by było w tym poście na tyle, możecie napisać w komentarzu które zdjęcie wygląda lepiej, oraz zostawić upvote jeżeli spodobał Ci się post, który dzisiaj napisałem :)

Serdeczne dziękuję, KonTiX

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Petting dogs is proven to lower blood pressure of dog owners.

·

Dzięki ;)

Posted using Partiko iOS

To ciepłe zdjęcie bardziej mi się podoba. Zębów co prawda nie widać, ale psiak uroczy w pięknych okolicznościach przyrody. Upvote i resteem.

·

Dzięki za docenienie, pozdrawiam :)

Filtr nie tylko ocieplil, ale także podniósł kontrast. Zdecydowanie lepiej wygląda. Fajny psiak:)

·

Rzeczywiście, nie zauważyłem tego wcześniej :P
Dzięki :D

Podoba mi się użycie słowa "aczkolwiek" :) Ale czemu tylko 4 razy? :)

·

Chciałem uniknąć powtórzeń ;)