recenzja serialu '' UTOPIA ''

in polish •  2 years ago 

''Utopia'' to na pewno nie serial dla wszystkich.Ale jeśli jednak jesteś fanem seriali to niepowtarzalna atmosfera produkcji Channel 4 powinna przypaść mu do gustu. Stacja Channel 4 podjęła się dużego wyzwania. Żeby zrobić serial w takiej groteskowej wizualizacji, epatować przejaskrawionymi kolorami, dodając do tego niepokojącą muzykę i szaloną historię, trzeba mieć odwagę. Bo mogło wyjść żałośnie źle. Całe szczęście, że tak się nie stało.

Zobacz zwiastun.

Już pierwsze kilka minut rozbudza ciekawość do takiego stopnia, że trudno jest nie podążyć dalej za tą zawiłą historią.Pierwszy odcinek dostarcza tyle midfucku, że przetrwali tylko prawdziwi wielbiciele wtfów. Grupa obcych ludzi wchodzi w posiadanie tajemniczą powieść komiksowa. napisanej przez geniusza i szaleńca, który ukrył w niej coś, której pożąda organizacja zwana Siecią, która nie cofnie się dosłownie przed niczym, aby zdobyć manuskrypt.

"Utopia" porusza się na granicy groteski, absurdu i dobrego smaku. Realizacja tego serialu sprawia, że jest nie tylko oryginalny, ale przede wszystkim wiąże żołądek w supeł. Pierwszy sezon ma tylko sześć odcinków. Kolory wypalają oczy, muzyka wnętrznosci, a fabuła mózg.

Mimo tego że "Utopia" to rasowy thriller, który zachwyca zwrotami akcji, zaskakuje i trzyma w ciągłym, momentami bolesnym napięciu, to nie jest jej najwiekszą zaletą. To, co w tym serialu porusza od środka, to problemy, z którymi mierzą sie bohaterowie.

Zobacz recenzje youtuberow Dakana i Kierownika z kanału CzarneOwceShow

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Hi! I am a robot. I just upvoted you! I found similar content that readers might be interested in:
http://www.filmweb.pl/review/Co+je%C5%9Bli+wr%C3%B3g+ma+racj%C4%99-16211

To twój tekst czy przeklejka? :P

Tekst bardzo fajny. Zachęcił mnie bardzo do zobaczenia tego serialu, szczególnie, że już wcześniej o nim co nieco słyszałem.

Tylko ten tekst wygląda na przekopiowany z Filmwebu z recenzji użytkownika NiinaX...