🔥📈 Pierwszy miesiąc 2021 roku za nami. Scenariusz dla Bitcoina

in #polish3 months ago

BTC_31_styczen_2021.png

Notowanie BTC od kilkunastu dni znajdują się w trendzie spadkowym, czy to już koniec wzrostów a może prawdziwa rakieta cenowa jeszcze przed nami? Analizujemy obecny poziom cenowy oraz możliwy scenariusz dla ceny.

Pierwszy miesiąc 2021 oku za nami. W tym czasie notowania Bitcoina z poziomu poniżej 30 000 $ dotarły do okolic 42 000 $ po czym znowu wróciły do wsparcia 30 000 $. Poziom ten jest ważnym długoterminowym wsparciem wynikającym z mierzenia Fibo mającym swój początek na szczycie z roku 2017.

btc1.png

Schodząc na niższy interwał czasowy widać że cena BTC porusza się w spadkowym kanale. Dalsze wzrosty możliwe będą po wybiciu górą z tego kanału. Natomiast prawidłowe przebicie poziomu 30 000 $ skieruje cenę ku dalszym spadkom nawet do poziomu 25 000 $.

btc2.png


➡️ Wszystkie scrn w dużej rozdzielczości dostępne w artykule https://jpktraders.pl/pierwszy-miesiac/


👍 Podoba się?
POLUB POST

✏️ Masz jakieś pytanie?
Komentuj

❤️ Wsparcie
Działamy non-profit i za nasze analizy/artytkuły nie pobieramy opłat jeżeli uważasz, że warto wesprzeć nasz wysiłek możesz jeszcze bardziej zmotywować nas podziękowaniami

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów. Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat przekraczających wartość depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.