TOP 5 SERIALI NA NETFLIX

in polish •  last year 

#1 RIVERDALE
pobrane (1).jpg
Bardzo fajny, znany show o nastolatkach z prowincjonalnego miasteczka i jego mrocznych tajemnicach. Bardzo wciągający, jedyny minus to to, że długo się czeka na następny odcinek, ale treść całkowicie nadrabia. Doceniam motyw musicalu, który pojawił się w drugim sezonie. Zapraszam do oglądania:)

#2 GRACE I FRANKIE
pobrane (2).jpg
Punkt dla reżyserów za wątek główny. Staruszkowie jako para gejów i ich żony. Serial bardzo odstresowywuje, lekko się ogląda, jak dwie kobiety w komicznie smutnej sytuacji zawierają przyjaźń i decydują się mieszkać razem. Zachęcam, zwłaszcza jeśli ktoś miał gorszy dzień i potrzebuje relaksu;)

#3 13 POWODÓW
pobrane (3).jpg
Ostatnio zrobił się bardzo popularny, co mnie wcale nie dziwi. Niektórzy mówią, że drugi sezon to porażka, ale ile ludzi, tyle opinii. Moja jest taka, że serial jest bardzo pouczający. I nie chodzi mi tu o „nie tnijcie się dzieci”, tylko o pogardę wobec bierności ludzi i instytucji, które mają za zadanie kształtować i chronić młodych ludzi.

#4 PLOTKARA
MOV_b6cbc755_b.jpg
Uwielbiam motyw manhatańskiej elity. Dorastanie osób, które mają u stóp cały świat i ich życie. To, na co najbardziej zwróciłam uwagę podczas oglądania, to że wszystko jest pięknie, dopóki nie wtrącają się inni ludzie.

#5 DAWNO, DAWNO TEMU
7521681.6.jpg
Ktoś bardzo kreatywny połączył ze sobą baśni, które wszyscy znamy z dzieciństwa (jeszcze lepiej niż u Shreka), i wzbogacił je o powiązanie ze współczesnością. Do tego serial pokazuje, jak płytkie i sztywne spojrzenie mają dorośli na niektóre sprawy. Jak rutyna może zrobić z nas roboty i zabrać magię, która oświetlała nam świat w młodości. Polecam obejrzeć i wyciągnąć wnioski;)

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Bardzo fajny ranking :) Z tej piątki nie widziałem nic, ale najbardziej chcę zobaczyć 13 powodów.

Sugeruję zmienić tag #pl-film na popularniejszy #pl-filmy. Dzięki temu więcej ludzi zobaczy ten post.